Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-02-07

Pogimdyvinę depresiją kentusi mama išžudė savo šeimą

  
Pogimdyvinę depresiją kentusi mama išžudė savo šeimą Pogimdyvinė depresija susijusi su staigiais, ūmiais hormoniniais pokyčiais moters organizme.

Sent Luiso miestelį, JAV, Misūrio valstijoje sukrėtė kraupi šeimos tragedija. Pogimdyvinės depresijos išsekinta 32-ejų Mary Jo Trocey nežinia iš kur gautu ginklu nužudė savo metais vyresnį vyrą Metthew ir vos trijų mėnesių sulaukusią dukrytę Taylor Rose. Galiausiai, moteris nusišovė pati.

Sutuoktinius pažinojusieji ir kaimynai mena juos tik geriausiais žodžiais. Visgi manoma, jog idealia laikytoje šeimoje nebuvo viskas gerai – visai neseniai įvykęs gimdymas ir po jo užsitęsusi pogimdyvinė depresija galėjo iššaukti moters psichozę.
Siaubingai išžudytos šeimos palaikus aptiko mažylės močiutė, vieno iš tėvų mama. Ji nedelsiant apie kraupų vaizdą namuose pranešė vietos policijai.
 
Psichikos sutrikimų ekspertai teigia, kad dėl hormonų kaitos po gimdymo apie penkias dienas tęsiasi natūrali melancholinė būsena. Daugeliui moterų ji praeina be pasekmių, kitoms komplikuojasi pogimdyvine depresija ar net psichoze.
 
Pogimdyvinė depresija susijusi su staigiais, ūmiais hormoniniais pokyčiais moters organizme. Taip pat įtakos turi ir pasikeitęs gyvenimo būdas, besikeičiantis suvokimas, kai tiesiog moteris tampa mama, t. y. atsiranda naujas vaidmuo, užgriūna daugiau atsakomybės.
 
  

Žymos: Šeima, Žmogžudystė, Tragedija, Depresija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kuo skiriasi optimistas nuo pesimisto? Ogi pesimistas geria konjaką ir sako:

– Blake smirdi...

O optimistas nuspaudžia blakę ir juokiasi:

– Konjakėliu kvepia!