Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Bbc.co.uk   |   2017-01-09

Popiežiaus kvietimas moterims: nesidrovėkite žindyti bažnyčioje

  
Popiežiaus kvietimas moterims: nesidrovėkite žindyti bažnyčioje Pranciškus ir anksčiau yra pasisakęs motinas nesidrovėti maitinti vaikų viešumoje.

Popiežius Pranciškus paragino sekmadienio ceremonijoje Siksto koplyčioje dalyvavusias moteris nesivaržyti maitinti savo kūdikius bažnyčioje. „Ceremonija ilgoka, kai kas verkia, nes išalko. Taip jau yra“, – sakė pontifikas.

„Jūs, motinos, nesibaimindamos žindykite. Visai kaip Mergelė Marija maitino Jėzų“, – pasakė jis tikintiesiems, dalyvavusiems metinėje ceremonijoje, kuria paminimas Jėzaus krikštas. Pranciškus sekmadienį pakrikštijo 28 vaikus: 15 berniukų ir 13 mergaičių. 
Ir anksčiau popiežius yra išreiškęs pritarimą maitinimui krūtimi, taip pat ir viešam. Tarp žindymo privalumų yra kūdikio aprūpinimas optimaliu maistu, jų imuninės sistemos stiprinimas, motinų ryšio su savo vaikais stiprinimas, greitesnis moterų priaugto svorio numetimas. Tačiau daugelyje pasaulio šalių moterys dažnai nėra skatinamos maitinti krūtimi, ypač – viešumoje.
 
  

Žymos: Popiežius, Žindymas viešumoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.