Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Bbc.co.uk   |   2017-01-09

Popiežiaus kvietimas moterims: nesidrovėkite žindyti bažnyčioje

  
Popiežiaus kvietimas moterims: nesidrovėkite žindyti bažnyčioje Pranciškus ir anksčiau yra pasisakęs motinas nesidrovėti maitinti vaikų viešumoje.

Popiežius Pranciškus paragino sekmadienio ceremonijoje Siksto koplyčioje dalyvavusias moteris nesivaržyti maitinti savo kūdikius bažnyčioje. „Ceremonija ilgoka, kai kas verkia, nes išalko. Taip jau yra“, – sakė pontifikas.

„Jūs, motinos, nesibaimindamos žindykite. Visai kaip Mergelė Marija maitino Jėzų“, – pasakė jis tikintiesiems, dalyvavusiems metinėje ceremonijoje, kuria paminimas Jėzaus krikštas. Pranciškus sekmadienį pakrikštijo 28 vaikus: 15 berniukų ir 13 mergaičių. 
Ir anksčiau popiežius yra išreiškęs pritarimą maitinimui krūtimi, taip pat ir viešam. Tarp žindymo privalumų yra kūdikio aprūpinimas optimaliu maistu, jų imuninės sistemos stiprinimas, motinų ryšio su savo vaikais stiprinimas, greitesnis moterų priaugto svorio numetimas. Tačiau daugelyje pasaulio šalių moterys dažnai nėra skatinamos maitinti krūtimi, ypač – viešumoje.
 
  

Žymos: Popiežius, Žindymas viešumoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.