Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2018-11-27

Populiari pramoga vos nesibaigė tragiškai

  
Populiari pramoga vos nesibaigė tragiškai
© Youtube.com
Pramoga vos nesibaigė tragiškai.
Vos tik pakilome, supratau, kad nesu prisegtas.

Internete plinta kraupus vaizdo įrašas, kuriame įamžinti daugiau nei dvi minutes trukę bandymai išsilaikyti už sklandytuvo rankenos.

 
Šiuo vaizdo įrašu pasidalijo „YouTube“ vlogeris Chrisas Gursky. Atostogaudamas Šveicarijoje vyras nusprendė pirmą kartą išbandyti tokią ekstremalią pramogą. Tiesa, ji vos nesibaigė tragiškai.
Vos tik prie sklandytuvo saugiai pritvirtintas pilotas ir jo keleivis atsispyrė nuo žemės ir pakilo į orą, Chrisas suprato esantis neprisegtas prie paties sklandytuvo. Apie tai pranešęs pilotui, vyras iš visų jėgų bando išsilaikyti, kol jį pritvirtinti pamiršęs profesionalas viena ranka bando kuo skubiau nutupdyti sklandytuvą.
 
Galiausiai, po dvi minutes trukusios pragariškos kelionės, kai sklandytuvas buvo pakankamai arti žemės, Chrisas, nebegalėdamas ilgiau išsilaikyti, paleidžia metalinį vamzdį ir nukrenta ant žemės.
 
Į ligoninę nuvežtas vyras patyrė kairiojo bicepso trūkimą ir dešiniojo riešo skilimą.
 
„Vos tik pakilome, supratau, kad nesu prisegtas. Iš visų jėgų stengiausi išsilaikyti ir nenukristi. Pamenu, galvojau, kad dabar atėjo galas, – teigė C. Gursky. – Nusileidimas buvo skausmingas, tačiau išgyvenau, kad papasakočiau šią istoriją.“
 
Nepaisant tragiškai galėjusio pasibaigti įvykio, Chrisas pagyrė sklandytuvo pilotą už pastangas kuo saugiau ir greičiau nusileisti žemyn, bei pridūrė, kad ateityje dar tikrai išbandys sklandymą.
 
„Nors pilotas padarė kritinę klaidą ir manęs neprisegė prie paties sklandytuvo, jis darė viską, kad kuo greičiau ir saugiau nusileistume ant žemės, bandė mane laikyti, – sakė Chrisas. – Kadangi pirmasis sklandymas man nelabai patiko, kai pasveiksiu, būtinai dar kartą tai išbandysiu.“
ŠALTINIS: alfa.lt
 
 
  

Žymos: Šveicarija, Sklandymas, sklandytuvas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.