Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com/BNS   |   2017-07-20

Populiarus hitas „Despacito“ užsitraukė nemalonę Malaizijoje

  
Populiarus hitas „Despacito“ užsitraukė nemalonę Malaizijoje
© youtube.com
Malaizijoje daina uždrausta dėl seksualinių užuominų tekste.
„Despacito“ labai išpopuliarėjo „YouTube“, kur jau buvo ketvirtas pagal peržiūrų skaičių (2,66 mlrd.) klipas per visą istoriją.

Pasaulyje neįtikėtino populiarumo sulaukusi daina „Despacito“ kai kuriose šalyse pavadinta nepadoria ir šį kūrinį uždrausta transliuoti viešai.

Malaizija uždraudė valstybiniam radijui ir televizijai transliuoti dainą „Despacito“ dėl seksualių užuominų jos tekste , tačiau pažaboti šio kūrinio rekordinio populiarumo augimą gali būti sunku.
Draudimas taikomas tik vyriausybinėms radijo stotims ir televizijos kanalams, bet negalioja muzikos srautinio siuntimo tarnyboms ar tokiems pasauliniams pramogų tiekėjams kaip „YouTube“.
 
Komunikacijų ministras Sallehas Saidas Keruakas sakė, jog daina buvo apsvarstyta ir uždrausta dėl skundo, kad jos žodžiai yra nepadorūs. „Vyriausybės stotys „Despacito“ netransliuos, nes mes gavome visuomenės skundų. Žodžiai netinkami klausytis“, – sakė ministras.
 
Jis paragino privačias radijo stotis pačias cenzūruoti dainą atsižvelgiant į vietos kultūros ypatumus.
Šią ispanišką dainą, kurios pavadinimas reiškia „lėtai“, sausio mėnesį išleido Puerto Riko atlikėjai Luisas Fonsi ir Daddy Yankee.
 
Vis dėlto Sallehas Saidas Keruakas pripažino, kad šiais laikais gerbėjai vis tiek galės atsisiųsti dainą ir jos klausytis per kitas platformas.
 
Populiariausių topuose
 
„Despacito“ yra visų laikų daugiausiai srautiniu būdu siunčiama daina. Originali daina ir jos atnaujinta versija su Justinu Bieberiu įvairiomis platformomis, įskaitant „YouTube“ ir „Spotify“, buvo siunčiamos daugiau kaip 4,6 mlrd. kartų.
„Despacito“ išpopuliarėjo netrukus po išleidimo sausio mėnesį, o balandį užkariavo dar didesnę auditoriją atnaujinta, su popmuzikos garsenybe Justinu Bieberiu. Kūrinys nuvainikavo kanadiečio dainininko J. Bieberio 2015-ųjų dainą „Sorry“: pastaroji buvo siųsta 4,38 mlrd. kartų, nurodė „Universal“.
 
„Despacito“ 10 savaičių išbuvo JAV populiariausių singlų sąrašo pirmojoje vietoje. Po „Macarena“ 1996 metais tai pirma ispaniška daina, pasiekusi šio sąrašo viršūnę.
 
„Universal Music Group“ – didžiausio pasaulyje įrašų studijų konglomerato – pirmininkas Lucianas Grainge‘a s (Lusianas Greindžas) „Despacito“ pavadino didžiausiu 2017 metų hitu.
 
„Srautinis siuntimas atvėrė galimybes dainai su kitokiu ritmu, iš kitokios kultūros ir kita kalba pasiekti didžiulę sėkmę visame pasaulyje“, – pareiškime sakė L.Grainge‘as.
 
Jamaikos šokio ir hiphopo šaknų turintis regetonas istoriškai suteikdavo balsą Puerto Riko juodaodžiams, bet šios JAV teritorijos elitas jį atmesdavo.
 
Muzikos srautinis siuntimas pastaraisiais metais sparčiai augo. Niekas centralizuotai nevertina visų platformų duomenų, tad įrašų studijos turi laisvę skelbti skaičius ir rekordus.
 
„Despacito“ labai išpopuliarėjo „YouTube“, kur jau buvo ketvirtas pagal peržiūrų skaičių (2,66 mlrd.) klipas per visą istoriją. Nors daina buvo populiari ir „Spotify“, ji trečiadienį buvo šios platformos 39-oje visų laikų populiariausių dainų sąrašo vietoje.
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Malaizija, daina, despacito, visų laikų hitas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Labai taktiškas įmonės vadovas pasikvietė pavaldinį:

– Gerbiamasis Jonai, aš tiesiog neįsivaizduoju, kaip mūsų firma gali išgyventi be jūsų, bet nuo kito pirmadienio mes pabandysime tai padaryti.