Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2017-10-05

Prakalbo Las Vegaso šaulio partnerė

  
Prakalbo Las Vegaso šaulio partnerė
© Inside Edition Youtube
Moteris savo gyvenimo draugo neišdavė.
D.Trumpas Las Vegase susitiko su žudynių liudininkais ir pirmaisiais į išpuolio vietą atskubėjusiais pagalbos tarnybų darbuotojais.

Las Vegaso šaulio partnerė trečiadienį pareiškė nenumaniusi, kad jis planuoja išpuolį, o savo gyvenimo draugą apibūdino kaip „ramaus būdo, rūpestingą vyrą“.

Tuo tarpu Las Vegase apsilankęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas šalyje paskelbė gedulą.
Pirmą kartą viešai komentuodama sekmadienio žudynes kantri muzikos koncerte, per kurias buvo nušauti 58 žmonės ir dar daugiau nei 500 buvo sužeisti, Marilou Danley sakė, jog tikėjosi ramios ateities su Stephenu Paddocku.
 
D.Trumpas Las Vegase susitiko su žudynių liudininkais ir pirmaisiais į išpuolio vietą atskubėjusiais pagalbos tarnybų darbuotojais.
 
Prezidentas negailėjo šiltų žodžių tėvams ir sutuoktiniams, „savo kūnais uždengusiems mylimus žmones“ per šias žudynes, iš daugelio atėmusias ateitį.
 
D.Trumpas apsilankė Las Vegaso policijos departamento būstinėje ir miesto universitetiniame medicinos centre, kur pabendravo su nukentėjusiaisiais, įskaitant pareigūną Tylerį Petersoną, sužeistą policijai mėginant sulaikyti šaulį.
 
„Ateinančiais mėnesiais mums visiems teks grumtis su šią savaitę išgyventu siaubu, bet mes kovosime su juo drauge“, – sakė valstybės vadovas.
 
Tuo metu, kai prezidentinis lėktuvas leidosi McCarrano tarptautiniame oro uoste, Federalinio tyrimų biuro pareigūnai apklausė M.Danley, siekdami išsiaiškinti, kas galėjo paskatinti S.Paddocką surengti kruvinas žudynes.
62 metų moteris antradienį vėlai vakare praskrido iš Filipinų, kuriuose yra gimusi. Oro uoste ją pasitiko FTB agentai.
 
„Mylėjau jį“
 
M.Danley pareiškime, perskaitytame jos advokato Matthew Lombardo, pažymėjo nieko nenutuokusi apie savo draugo planus.
 
„Pažinojau Stepheną Paddocką kaip mielą, rūpestingą, ramaus būdo žmogų“, – sakė ji.
 
„Mylėjau jį ir tikėjausi ramios ateities drauge“, – sakė M.Danley.
 
„Jis niekada nėra man pasakęs kažko ar kažką padaręs, ką būčiau supratusi kaip įspėjimą, jog nutiks kažkas taip siaubinga“, – tvirtino moteris.
 
M.Danley pridūrė, jog prieš dvi savaites S.Paddockas pranešė jai nupirkęs pigų lėktuvo bilietą, kad moteris galėtų aplankyti savo artimuosius Filipinuose, ir pervedė jai į sąskaitą pinigų namui įsigyti.
 
Pasak M.Danley, tąsyk ji sunerimo, nes pagalvojo, jog S.Paddockas nori su ja nutraukti ryšius.
 
„Man nė nešovė į galvą, kad jis planuoja griebtis smurto“, – sakė Australijos pilietybę turinti M.Danley, kuri prieš du dešimtmečius persikėlė į Jungtines Valstijas dirbti kazino.
 
JAV pareigūnams kol kas nepavyko išsiaiškinti, kaip lošti mėgęs 64 metų buvęs buhalteris į viešbučio kambarį atsigabeno tiek šaunamųjų ginklų ir surengė žudynes.
 
Tyrėjai sako, jog panašu, kad S.Paddockas kruopščiai rengėsi žudynėms: jis buvo pritvirtinęs vieną vaizdo kamerą savo viešbučio kambario durų akutės, o dar dvi įrengęs viešbučio koridoriuje.
 
Išpuolis Las Vegase yra kruviniausios šaudynės per šiuolaikinę JAV istoriją; jos pareikalavo daugiau aukų nei pernai birželį Floridos Orlando mieste surengta ataka gėjų naktiniame klube, kur užpuolikas nušovė 49 žmones.
 
 
 
  

Žymos: žudynės, Tragedija, Las Vegas, šaulys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Bėga du šunys per dykumą. Vienas sako:
– Jei nerasiu kampo, apsišlapinsiu!