Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt, ELTA   |   2019-10-30

Prancūzija: mečetę padegti bandęs 84 metų vyras norėjo atkeršyti musulmonams už gaisrą Paryžiaus Dievo Motinos katedroje

  
Prancūzija: mečetę padegti bandęs 84 metų vyras norėjo atkeršyti musulmonams už gaisrą Paryžiaus Dievo Motinos katedroje
© facebook nuotrauka

84 metų amžiaus vyras, įtariamas bandymu padegti mečetę pietinėje Prancūzijos dalyje ir sunkiai sužalojus du senyvo amžiaus vyrus, tyrėjams sakė, kad norėjo atkeršyti už siaubingą gaisrą Paryžiaus Šv. Dievo Motinos katedroje, dėl kurio jis kaltina musulmonus.


Įtariamasis yra įsitikinęs, kad musulmonai yra kalti dėl gaisro žymiojoje Paryžiaus katedroje. Tyrėjai savo ruožtu mano, kad balandį Paryžiaus Šv. Dievo Motinos katedrą nusiaubęs gaisras kilo netyčia.
Kaip nurodoma, pirmadienį senolis atvažiavo automobiliu prie mečetės Bajonos miestelyje. Prisiartinęs prie pastato vyras bandė padegti mečetės duris, bet nusikaltimo metu jį užlupo du vyrai, ir užpuolikas juos pašovė.
 
Sužalotų vyrų amžius – 74 ir 78 metai. Netrukus po to įtariamasis paspruko iš įvykio vietos. Vis dėlto vyras dar tą pačią dieną buvo areštuotas savo namuose.
 
84 metų amžiaus Claude'as Sinke prisipažino bandęs padegti mečetės duris, bet neigė, kad norėjo ką nors nužudyti. Prokuroro teigimu, senolio apklausa sukėlė abejonių dėl jo psichinės sveikatos būklės.
 
Abu sužaloti vyrai vis dar gydomi ligoninėj, pavojus jų gyvybėms negresia. Vienas vyriškis sužalotas į kaklą, o kitas – į krūtinę, tačiau abiejų jų būklė stabili.
  

Žymos: Prancūzija, Gaisras, mečetė, Notre Dame, padegimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas išprievartavo merginą. Pasodino abudu. Policininką už išprievartavimą, merginą – už pasipriešinimą pareigūnui.