Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   La Parisien   |   2014-01-15

Prancūzijos prezidentas išdavė pirmąją ponią

  
Prancūzijos prezidentas išdavė pirmąją ponią Francuis Hollande’as prisipažino turėjęs romaną su prancūze aktore.

Prancūzijos prezidentas Francuis Hollande’as prisipažino buvęs neištikimas savo gyvenimo partnerei Valerie Trierweiler. Jis iš tikrųjų turėjo romaną su aktore Julie Gayet. Pasaulio spauda mirgėjo ne tik pranešimais apie prisipažinimą, bet ir apie tai, kad J. Gayet laukiasi.

 Prancūzijos pirmoji ponia, kaip pranešta, buvo šokiruota tokio savo gyvenimo draugo prisipažinimo ir vis dar yra ligoninėje. Jos sveikata sušlubavo viešai paskelbus apie romaną. Tiesa, prezidentas dar kurį laiką intensyviai gynėsi. Jo gyvenimo moteris tikėjo ir laikė neištikimybės istoriją gandais, tačiau, kai pati atvirai paklausė sutuoktinio, ar jis turėjo romaną, šis prisipažino. V. Trierweiler tai buvo labai skaudu ir dar labiau netikėta.
Nepaisant to, kad prancūzai į šiuos prezidento paklydimus jautriai nereaguoja, žiniasklaida ramybėje šalies vadovo nepalieka. Naujausios apklausos parodė, kad net 84 proc. prancūzų įsitikinę, kad asmeninis prezidento gyvenimas neturi būti viešinamas. F. Hollande’as taip pat laikosi tokios pozicijos ir į žurnalistų klasimus ta tema neatsakinėja.
 
Pirmoji ponia laikosi kiek kitokios taktikos. Ji pasikalbėjo su “La Parisien” žurnalistu ir atskleidė, kaip jaučiasi. Kalbėdama su žurnalistu ji pasakojo, jog atviras pokalbis įvyko Eliziejaus laukuose esančiuose rūmuose, kur reziduoja pirmoji šalies pora. „Jis nieko neneigė. Nei naktinių kelionių motoroleriu su savo asmens sargybiniu, nei slaptų susitikimų su J.Gayet dažnumo“, – V. Trierweiler citavo pasaulio spauda.
 
Prancūzijos prezidentas F. Hollande’as ir V. Trierweiler kartu yra šešerius metus, tačiau pora nesusituokusi. Remiantis laikraščiu „Le Parisien“, ponia yra linkusi atleisti savo partneriui, tačiau kol kas neaišku, kurią moterį pasirinks prezidentas.
 
  

Žymos: Prancūzija, Santykiai, Šeima,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar mes toli nuo žemės? – išsigandusi klausia kapitono dama, pirmąkart patekusi į audrą.– Ne, tikriausiai koks kilometras...– Ačiū Dievui! O kur toji žemė?– Tiesiai po mumis!