Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2014-01-17

Prancūzijos prezidento neišikimybės skandalas toliau rutuliojasi

  
Prancūzijos prezidento neišikimybės skandalas toliau rutuliojasi Francuis Hollande’as su meiluže susitikinėjo daugiau nei dvejus metus.

Prancūzijos prezidentas Francuis Hollande’as prisipažino buvęs neištikimas savo gyvenimo partnerei Valerie Trierweiler. Nors šalies vadovas ir atsisako kalbėti viešai apie savo asmeninį gyvenimą, į viešumą lenda vis daugiau detalių.

 Spauda pranešė, kad su 41-erių aktore Julie Gayet susitikinėjo dvejus metus. Tai reiškia, kad jis buvo savo partnerei neištikimas jau per rinkimus į prezidento postą. Meilužiai dažniausiai susitikdavo vienuose iš prezidento apartamentų, Paryžiaus vakaruose, pranešė BBC. Prieš kelias dienas taip pat buvo pasirodžiusi informacija, kad aktorė laukiasi, tačiau kol kas oficialaus patvirtinimo nėra.
Nors Prancūzijos prezidentas, atrodo, turėtų būti ypatingai užimtas, tačiau manoma, kad romanas su aktore buvo toks audringas, jog jis turėjo neįprastai daug laisvų savaitgalių, kuriuos su J. Gayet praleisdavo Pietų Prancūzijoje. F. Hollande’as taip pat surado pasiteisinimų ir atšaukė bendras atostogas su V. Trierweiler praėjusiais metais, kai pora buvo suplanavusi vykti į Graikiją. Manoma, kad jis pasirinko poilsį su savo meilužė.
 
Prisipažinimas šokiravo
 
Prancūzijos prezidentas ilgokai gynėsi romantinių ryšių su aktore, tačiau, kai apie neištikimybę tiesiai paklausė oficiali pirmoji ponia V. Trierweiler, jis atvirai prisipažino. V. Trierweiler tai buvo labai skaudu ir dar labiau netikėta.
 
Po tokių naujienų moteris atsigulė į ligoninę. Žurnalistų patikimi šaltiniai informavo, kad M. Trierweiler ligoninėje jau daugiau nei savaitę, tačiau per visa šį laiką F. Hollande’as neaplankė pirmosios ponios. Ar moteris atsisako susitikti, ar prezidentas pats nerodo noro, žinių nėra.
 
Nepaisant to, kad prancūzai į šiuos prezidento paklydimus jautriai nereaguoja, žiniasklaida ramybėje šalies vadovo nepalieka. Naujausios apklausos parodė, kad net 84 proc. prancūzų įsitikinę, kad asmeninis prezidento gyvenimas neturi būti viešinamas. F. Hollande’as taip pat laikosi tokios pozicijos ir į žurnalistų klasimus ta tema neatsakinėja.
 
Pirmoji ponia laikosi kiek kitokios taktikos. Ji pasikalbėjo su “La Parisien” žurnalistu ir atskleidė, kaip jaučiasi. Kalbėdama su žurnalistu ji pasakojo, jog atviras pokalbis įvyko Eliziejaus laukuose esančiuose rūmuose, kur reziduoja pirmoji šalies pora. „Jis nieko neneigė. Nei naktinių kelionių motoroleriu su savo asmens sargybiniu, nei slaptų susitikimų su J.Gayet dažnumo“, – V. Trierweiler citavo pasaulio spauda.
Prancūzijos prezidentas F. Hollande’as ir V. Trierweiler kartu yra šešerius metus, tačiau pora nesusituokusi. Remiantis laikraščiu „Le Parisien“, ponia yra linkusi atleisti savo partneriui, tačiau kol kas neaišku, kurią moterį pasirinks prezidentas.
 
 
  

Žymos: Prancūzija, Santykiai, Šeima,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jei sultinys būtų buvęs toks šiltas kaip vynas, vynas - toks senas kaip višta, višta - tokia riebi kaip padavėja, padavėja - tokia plona kaip mano piniginė, o piniginė - tokia pilna kaip kavinė, tai būtų buvę puikūs pietūs...