Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2018-09-19

Prekyboje – braškės su adatomis viduje

  
Prekyboje – braškės su adatomis viduje
© PxHere nuotr.
Adatos buvo slepiamos parduotuvių lentynose laikomose braškėse.
Iki šiol policijai pranešta apie 100 tokių atvejų

Australijoje sulaikytas vaikas, kuris į braškes parduotuvėse prikaišiojo daugybę adatų, taip sukeldamas baimę visoje šalyje.

Berniukas, kurio amžius neskelbiamas, sulaikytas Naujojo Pietų Velso valstijoje. Pirminiais duomenimis, jis parduotuvėse į uogas slapčia prikaišiojo apie galybę siuvimo adatų: iki šiol policijai pranešta apie 100 tokių atvejų.
Jie šalyje sukėlė tokią paniką, kad vyriausybė net pasiūlė premiją tam, kuris padės atskleisti „braškių sabotažu“ praminto elgesio kaltininką.
 
Teigiama, kad tokiu būdu vaikas neva norėjo papokštauti.
 
Australijoje už tyčinį maisto produktų užteršimą numatytos itin griežtos bausmės – net iki 10 metų kalėjimas, tačiau vaikas greičiausiai bus auklėjimas pagal specialią jaunimo programą.
 
Kol kas apie nukentėjusiuosius žinių nesulaukta, tačiau berniuko pokšto pasekmės – didžiulės: braškių augintojai tikina, kad jų produkcijos paklausa po pranešimų apie paslėptas adatas staigiai smuko, tad jis priversti dalį derliaus sunaikinti.
 
Maža to, toks vaiko poelgis kažkam tapo įkvėpimu – kitose valstijos vietose jau pranešta apie prekybos vietose rastus obuolius ir bananus su adatomis viduje.
 
  

Žymos: Australija, braškės, adatos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Iš supermamų forumo: „Visą naktį verkiau. Patarkite – kodėl?“