Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2018-06-17

Prekybos centre išpuolis galimai susijęs su teroristine grupuote, yra sužeistųjų

  
Prekybos centre išpuolis galimai susijęs su teroristine grupuote, yra sužeistųjų
© pexels.com
Moteris galimai susijusi su ISIS.

Pietų Prancūzijos prekybos centre viena moteris, šaukdama „Allahu akbar“ („Dievas visų didesnis“), sekmadienį kanceliariniu peiliuku sužeidė du žmones, pranešė vietos žiniasklaida.

Radijas „Europe 1“ citavo Tulono departamento prokurorą, sakiusį, jog sekmadienio rytą vienam parduotuvės Pajūrio La Seno mieste klientui buvo sužeista krūtinė. Jis buvo hospitalizuotas.
Per incidentą taip pat buvo sužeista ir kasininkė, tačiau ji patyrė ne tokių sunkių sužalojimų. Sužeistųjų gyvybėms pavojus negresia.
 
Pasak Tulono prokuroro Bernard'o Marchalo (Bernaro Maršalo), įtariamoji buvo sulaikyta.
 
Liudininkai pasakojo, kad juodus rūbus vilkėjusi moteris iš pradžių smogė kanceliariniu peiliuku vienam parduotuvės lankytojui, o vėliau puolė kasininkę.
 
Jauną motetrį pavyko sulaikyti patiems prekybos centro darbuotojams, pranešė televizija „BFM-TV“. Tyrėjų manymu, ta moteris puolė pirmus pasitaikiusius žmones. Manoma, kad ji turi psichinių sutrikimų. Policija nurodė, kad kol kas dar per anksti spręsti, ar šis incidentas susijęs su teroru.
 
Tulono policija jau atliko kratą įtariamosios, 1994-aisiais gimusios Prancūzijos pilietės, namuose. Praėjusiais metais ji buvo patekusi į teisėsaugos akiratį dėl įvairių pažeidimų, tačiau nėra jokių duomenų, kad ji palaikė ryšį su ekstremistais, informavo „BFM-TV“.
 
  

Žymos: Prancūzija, Išpuolis, ISIS

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pusryčių nevalgau, vis galvoju apie tave. Pietų nevalgau, vis galvoju apie tave. Vakarienės nevalgau, vis galvoju apie tave. Naktimis nemiegu... Noriu valgyti