Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-07-17

Prieš savaitę nuo skardžio nulėkusi moteris rasta gyva, išgyveno netikėtu būdu

  
Prieš savaitę nuo skardžio nulėkusi moteris rasta gyva, išgyveno netikėtu būdu
© pexels.com
Moteris turi savo angelą sargą.
Moteris išgyveno gerdama vandenį iš visureigio radiatoriaus.

Viena turistavusi pora rado dingusią moterį iš Oregono, kurios automobilis beveik prieš savaitę nulėkė nuo uolos Kalifornijos pakrantėje, pranešė pareigūnai.

Dienraštis „The Sacramento Bee“ rašo, kad Chelsea ir Chadas Moore'ai penktadienį per žygį netoli Big Sero 60 m aukščio pakrantės skardžio papėdėje pastebėjo „Jeep Liberty“. Jie paėmė kelis daiktus, įskaitant visureigio registracijos numerio lentelę, kad perduotų juos policijai.
Maždaug po pusvalandžio jie pastebėjo ir vairuotoją Angelą Hernandez, kuri buvo sužeista, bet stabilios būklės.
 
Ši 23 metų moteris dingo liepos 6 dieną.
 
Chadas Moore'as liko su A. Hernandez paplūdimyje, o Chelsea Moore nubėgo kviesti pagalbos.
 
A. Hernandez buvo nuvežta į ligoninę ir pareigūnams sakė, jog automobilio nesuvaldė staiga pasukusi, kad išvengtų susidūrimo su gyvūnu.
 
60 metrų krytį moteris išgyveno be didelių sužeidimų, tačiau negalėdama palikti pakrantės ji buvo priversta laukti pagalbos. „The Guardian“ skelbia, kad moteris išgyveno gerdama vandenį iš visureigio radiatoriaus.
 
Iš Portlando kilusios moters automobilis rastas pusiau paniręs į jūros vandenį. Moters dingimas sulaukė didelio vietos žiniasklaidos dėmesio.
Paskutinį kartą jos vairuojamas automobilis buvo pastebėtas degalinėje maždaug už 80 kilometrų į pietus nuo avarijos vietos.
 
Atvykę gelbėtojai pakėlė nukentėjusiąją į sraigtasparnį ir nuskraidino į ligoninę. Rimtų sužalojimų jai nenustatyta, diagnozuotas smegenų sutrenkimas.
 
ŠALTINIS:delfi.lt
 
  

Žymos: Avarija, Nelaimė, angelas sargas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

„Matau, gavai žinutę!“ – „Taip, man ją atsiuntė draugė.“ – „Bet ji tuščia?!“ – „Tikrai taip, mes jau kurį laiką nesikalbame.“