Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-11-29

Prieš vyro mirtį – nuotrauka su granata rankoje 

  
Prieš vyro mirtį – nuotrauka su granata rankoje
© Max Pixel nuotr.
Jauną vyrą pražudė granata.
Nuotraukoje matosi žmogaus rankoje laikoma granata, o šalia padėtas ištrauktas jos žiedo kaištis

Tragiškai žuvo jaunas Rusijos gyventojas, kuris prieš mirtį elgėsi itin keistai ir draugui žinute atsiuntė savo nuotrauką su granata rankoje.

Nelaimė įvyko lapkričio 20-osios vakarą Labinsko mieste, esančiame pietvakarių Rusijoje. Kaip pranešė vietos spauda, vienas vyras tąkart susirašinėjo žinutėmis su savo draugu, kuris pristatomas kaip 26 metų Aleksandras Čičikas.
Iš pateikto susirašinėjimo socialiniame tinkle ištraukos matyti, kad Aleksandro draugas jam rašė: „Kur tu esi? Viskas normaliai?“.
 
Į šį klausimą jis gavo atsakymą „Žiūrint, kaip tu supranti normaliai“, o kartu atsiųsta nuotrauka, kurioje matosi žmogaus rankoje laikoma granata, o šalia padėtas ištrauktas jos žiedo kaištis – tai reiškia, kad sprogmuo yra kovinėje padėtyje.
 
„Klausyk, neužsiimk niekais“, – parašė jam draugas, tačiau nesulaukęs atsakymo kita žinute dar pasiteiravo, kur Aleksandras yra.
 
Tačiau ir į šį klausimą atsakymo nesulaukta.
Rusijos naujienų agentūtas „Interfax“ skelbia, kad A. Čičikas vėliau rastas negyvas automobilyje, jo kūnas buvo tiesiog „perplėštas pusiau“. Policija šį įvykį traktuoja kaip nelaimingą atsitikimą. Pirminė versija – ištraukęs granatos žiedo kaištį vyras nesugebėjo jo įdėti atgal, todėl sprogmuo suveikė ir jį pražudė.
 
  

Žymos: Rusija, sprogmuo, žūtis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Bėga žmogelis kiek įmanydamas, kad spėtų į autobusą.

„Spės-nespės-spės-nespės-spės-nespės... Ai, nespėjo“, – pagalvojo autobuso vairuotojas, uždarė duris ir nuvažiavo...