Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-08-24

Radus pilną dujų kanistrų sunkvežimį atšauktas koncertas

  
Radus pilną dujų kanistrų sunkvežimį atšauktas koncertas
© Twitter nuotr.
Roterdame evakuota koncertų salė bei aplinkiniai pastatai.
Policija koncertą skubiai atšaukė dėl potencialios teroro atakos.

Po to, kai netoli koncertų salės rastas pilnas dujų balionų sunkvežimis, Roterdame atšauktas roko grupės iš Amerikos koncertas.

Grupė „Allah-Las” iš Kalifornijos Roterdame, Olandijoje turėjo pasirodyti trečiadienį vakare, tačiau policija koncertą skubiai atšaukė dėl potencialios teroro atakos.
Roterdamo meras Ahmed Aboutaleb patvirtino, kad netoli koncerto vietos policijai aptikūs pilnutėlį dujų balionų sunkvežimį su ispaniškais numeriais, koncertas atšauktas, o įtariamasis Ispanijos pilietis suimtas.
 
Vairuotojas „buvo areštuotas ir nuvežtas į policijos nuovadą“, sakoma Roterdamo policijos „Twitter“ pranešime. Šis asmuo buvo sulaikytas gavus informacijos iš Ispanijos pareigūnų.
 
Koncerte turėjo dalyvauti apie tūkstantį muzikos mėgėjų.
 
Šis incidentas įvyko nepraėjus nė savaitei po Ispanijoje įvykdyto dvigubo išpuolio panaudojant automobilius. Atsakomybę už atakas prisiėmė džihadistų grupuotė „Islamo valstybė“ (IS).
 
Nyderlandų sprogmenų ekspertai „tiria mikroautobusą“, rastą vos už dviejų gatvių nuo koncertų salės „Maassilo“, kur turėjo pasirodyti viena amerikiečių roko grupė, pridūrė policija.
 
Roterdamo policija nurodė, kad vienas pareigūnas „budėjęs netoli renginio vietos, nusprendė sustabdyti mikroautobusą, pamatęs jį važiuojantį apie 21 val. 30 min. (22 val. 30 min.)“.
„Mikroautobusas buvo su Ispanijos numeriais; jį vairavo Ispanijos pilietis. Mikroautobuse buvo pora dujų balionų. Aiškinamasi, ar yra koks nors ryšys su terorizmo grėsme“, – sakome pranešime anglų kalba. Policija pažymėjo, kad transporto priemonės „vairuotojas buvo sulaikytas“.
  

Žymos: Policija, Teroristinis išpuolis, Teroro ataka, Roterdamas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sušlapinsi kojas – atsisakys gerklė, „sušlapinsi“ gerklę, atsisakys kojos.