Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Margarita Narvydaitė   |   2010-07-22

Ragina nepirkti brangių degalų

  
Ragina nepirkti brangių degalų

Lenkijos vežėjai savo kolegoms Lietuvoje ir kitose ES šalyse siūlo boikotuoti degalų pardavėjus – ateinančius pusę metų nepirkti degalų iš aukščiausią kainą degalams taikančių „Statoil“ ir „Baltic Petroleum“ degalinių tinklų.


Išplatintame pranešime pateikiamas pasiūlymas iki metų pabaigos nepirkti degalų iš šių didžiausių degalų pardavimo tinklų, o geriausia – degalų nepirkti iš viso. „Nepardavę degalų jie bus priversti sumažinti kainas. Jei sumažins didieji degalų verslo rykliai, tai padaryti bus priverstos ir mažesnės įmonės. Kad taip įvyktų, degalų pardavėjai turi netekti milijonų klientų“, – ragina Lenkijos vežėjų asociacijos atstovai. Akcijos iniciatoriai tikisi, kad toks sumanymas realus ir kad jis padėtų grąžinti degalų kainas į normalų lygį – apie 3 Lt už litrą.
 
 
Akcijos iniciatoriams idėja surengti pasaulinę degalų nepirkimo akciją kilo po to, kai teigiamų rezultatų nedavė vienadienės akcijos, kurių pagrindinis tikslas – nepirkti degalų šiandien arba pirkti jų labai mažai, rašo Cargonews.lt.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžta Petriukas namo, ir mama jo klausia:
– Petriuk, kodėl tu šlapias?
– Mes su Jonuku žaidėm ,,Šuo ir krūmas“, tai aš buvau krūmas...