Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-08-02

Rasistai apsijuokė: autobuso sėdynes palaikė burkomis

  
Rasistai apsijuokė: autobuso sėdynes palaikė burkomis
© Facebook nuotr.
Nemažai internautų sakė, kad tai, kas yra nuotraukoje, turėtų būti uždrausta.
Kai kam pasirodė, kad autobusų sėdynės turi būti uždraustos, nes jos kelia grėsmę

Visas pasaulis šaiposi iš nacionalistų, kurie tuščias autobusų sėdynes palaikė keleivėmis, vilkinčias tradicinius musulmonų moterų apdarus ir bijojo jų keliamos grėsmės.

Priešiškos reakcijos imigrantams neslepianti Norvegijos aktyvistų grupė „Fedrelandet viktigst“ („Tėvynė pirmiausia“) savo „Facebook“ paskyroje paskelbė nuotrauką, kurioje matyti 6 tuščios autobuso sėdynės, o greta parašė – ką apie tai manote?
Maždaug 13 tūkst. sekėjų turinčioje grupėje netrukus pasirodė diskusijos su siūlymais uždrausti tokius musulmoniškus apdarus šalyje.
 
„Atrodo tikrai baisiai, turėtų būti uždrausta. Niekada nežinosi, kas po jais slepiasi. Gali būti teroristai su ginklais“, – rašė vienas komentatorius.
 
Buvo ir daugiau prieš svetimšalius nukreiptų ar juos įžeidžiančių komentarų, pranešimu pasidalijo tūkstančiai socialinio tinklo narių.
 
Tiesa, dar daugiau internautų pašiepė svetimšalių bijančius ksenofobus, vadino juos paranoikais ir neišmanėliais.
 
Nuotrauką paskelbęs Johan Slattavik vėliau teisinosi, kad tokiu būdu norėjęs patikrinti visuomenės reakciją ir smagiai iš to pasijuokęs.
 
Praėjusiais metais Norvegijoje stortinge – šalies parlamente – dešiniųjų pažiūrų politikai iš tikrųjų siūlė uždrausti tokius veidą slepiančius apdarus kaip burkos, tai šalyje sukėlė didžiules diskusijas.
Tokie siūlymai vis labiau girdimi visoje Europoje, ypač tose šalyse, kur atvykėlių iš Arabų pasaulio bendruomenės yra itin gausios.
 
  

Žymos: Norvegija, Rasizmas, Imigrantai, ksenofobija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jei sultinys būtų buvęs toks šiltas kaip vynas, vynas - toks senas kaip višta, višta - tokia riebi kaip padavėja, padavėja - tokia plona kaip mano piniginė, o piniginė - tokia pilna kaip kavinė, tai būtų buvę puikūs pietūs...