Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2012-12-13

Rusai raginami turėti daugiau vaikų

  
Rusai raginami turėti daugiau vaikų Rusijos prezidentas tikisi, kad trys vaikai šeimoje taps norma.

Rusijos prezidentas Valdimiras Putinas paragino šeimas susilaukti daugiau vaikų. Jis įsitikinęs, kad ateityje šeima, auginanti tris vaikus turėtų būti dažnas reiškinys. Tai šalies vadovas pareiškė skaitydamas metinį pranešimą Kremliuje.

Kaip pranša žinisklaida, tokius savo raginimus, jis dar palydėjo pažadais. Finansinę paramą valdžia skirtų šeimoms, kurios susilaukia daugiau vaikų ir gyvena regionuose, kur jau kelis dešimtmečius tęsiasi demografinė krizė.
Prezidentas taip pat pasmerkė savo oponentus, kurie jo įsitikinimu yra finansuojami užsienio valstybių. Jis pabrėžė, kad jo vadovaujama šalis neleis primesti demokratijos iš išorės. „Tiesioginis ar netiesioginis kišimasis iš išorės į mūsų vidaus politikos procesus yra nepriimtinas, - kalbėjo V. Putinas . - Žmonės, kurie gauna pinigus iš užsienio už savo politinę veiklą, labiausiai tikėtina, tarnaujantys užsienio nacionaliniams interesams, negali būti politikai Rusijos Federacijoje“.
V. Putinas sakė, kad Rusijoje laikomasi universalių demokratijos principų, kurie yra priimti visame pasaulyje. Rusijos demokratija – tai valdžia priklauso rusų liaudžiai, su jos savomis liaudies savivaldos tradicijomis.
 
  

Žymos: Rusija, Šeima, Vaikai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sušlapinsi kojas – atsisakys gerklė, „sušlapinsi“ gerklę, atsisakys kojos.