Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   guardian.co.uk   |   2015-02-26

Rusija baimės sėklą pasėjo ir Norvegijoje

  
Rusija baimės sėklą pasėjo ir Norvegijoje Arktyje esančioms Norvegijos teritorijoms gali iškilti grėsmė.
Kariniai lėktuvai vis dažniau pavojingai priartėja prie Norvegijos sienų.

Norvegija irgi jaučia Rusijos grėsmę ir artimiausiu metu planuoja reorganizuoti šalies ginkluotąsias pajėgas. Taip pareiškė šalies gynybos ministrė Ine Eriksen Soereide, pranešė „The Guardian“. Politikės manymu, tokie taktiniai žingsniai būtini, jeigu Norvegija nori atremti agresyvios šalies, turėdama omenyje Rusiją, politiką.

Norvegija artimiausiu metu suplanavusi atnaujinti karinių bazių veiklą Tolimojoje Šiaurėje ir įsteigti ten naujas brigadas bei vadavietes. I. Eriksen Soereide pripažino, kad iki šiol Rusijos naikintuvai nekirto Norvegijos teritorijos, nors jos kaimynės nuolat tuo skundžiasi, tačiau kariniai lėktuvai vis dažniau pavojingai priartėja prie Norvegijos sienų.
Politikė atskleidė, kad šalis turi ne tik ilgalaikių ir strateginių planų šalies gynybos srityje, tačiau taip pat dės pastangas, kad Norvegijos karinės pajėgos sustiprėtų artimiausiu metu, jeigu situacija pablogėtų staiga.
 
Gali būti, kad Norvegijos karinę reorganizaciją inicijavo pati Rusija. Mat remiantis „The Guardian“, vos prieš kelias dienas Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu pareiškė, kad jo atstovaujamos šalies interesai, kuri jų turi Arktyje, o tai yra prie pat Norvegijos, gali būti ginami karinėmis priemonėmis.
 
 
  

Žymos: Norvegija, Rusija, Karas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sako žmonai:
– Atleisk, kad vakar grįžau labai vėlai, girtas ir dar su mėlyne paaky…
Žmona:
– Brangusis, kai tu grįžai dar mėlynės neturėjai.
*****