Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2015-04-02

Rusija grasina branduoliniu ginklu

  
 Rusija grasina branduoliniu ginklu Rusai įsitikinę, kad Baltijos valstybėse gyvena etniniai rusai, kuriuos gali tekti ginti ginklu.
NATO gavo dokumentus, kuriose Rusijos vadovai atskleidė planus, kad gindami Krymo aneksiją jie panaudos ir branduolinį ginklą, jeigu tik to prireiks.

Rusija ir toliau svaidosi grasinimais. Šį kartą NATO gavo dokumentus, kuriose Rusijos vadovai atskleidė planus, kad gindami Krymo aneksiją jie panaudos ir branduolinį ginklą, jeigu tik to prireiks. Kaip pranešė „The Independent“, remiantis dokumentais, parengtais per Rusijos generolų ir JAV pareigūnų susitikimą (juos matė „The Times“ dienraščio žurnalistai), Baltijos šalims taip pat yra parengtas planas.

Rusai bandys visais įmanomais būdais destabilizuoti padėtį Lietuvoje Latvijoje ir Estijoje, kad galėtų pradėti ginti rusakalbių teises, kaip kad buvo Ukrainoje. Mat rusų teigimu, visose Baltijos šalyse yra nemažai gyventojų, kurie save laiko etniniais rusais, tad juos reiktų skubiai ginti ginklu.
Tuose pačiuose dokumentuose taip pat teigiama, kad Rusija branduolinio ginklo ar kitų, nekarinių priemonių griebtųsi ir tuo atveju, jeigu į Lietuvą, Latviją ir Estiją NATO imtų siųsti daugiau ir galingesnės karinės technikos.
 
Specialistų teigimu, rusai šiuo metu įvairiais būdais į savo pusę bando palenkti kuo daugiau minėtose šalyse gyvenančių rusų, kad atėjus laikui šie būtų agresorės sąjungininkai. Tačiau tuo pačiu stengiamasi tai daryti gana atsargiai, kad NATO nesiųstų galingos karinės technikos į su Rusija besiribojančias šalis.
 
 
  

Žymos: Rusija, Karas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Antanai, ar man ši beretė tinka?

– Brangioji, aš tau pasakysiu tiesiai: tau jau viskas tinka!