Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com/BNS   |   2017-04-06

Rusija su Lietuva nori ne kariauti, o draugauti

  
Rusija su Lietuva nori ne kariauti, o draugauti
© Pixabay.com
Rusijos politikas pareiškė, kad Rusija su Pabaltijo valstybėmis megzti ekonominius ryšius.
Rusija grėsme sau laiko NATO infrastruktūros priartėjimą prie jos sienų.

Lietuva ir kitos kaimyninės šalys paskutiniu metu NATO padedamos intensyviai ginkluojasi. Didelės investicijos gynybai argumentuojamos tuo, kad šalia esanti agresyvi kaimynė Rusija gali panaudoti jėga ir užimti Baltijos valstybes.

Tačiau Rusija neigia turinti tokių planų.
Anot Rusijos Gynybos ir saugumo komiteto pirmininko Viktoro Ozerovo, Rusija nekelia pavojaus Baltijos šalims ir nori taikių santykių su jomis.
 
„Iš Rusijos pusės grėsmės Pabaltijo valstybėms nebuvo, nėra ir, esu tikras, nebus“, – per susitikimą su užsienio kariniais atašė Federacijos Taryboje sakė V.Ozerovas, atsakydamas į Estijos atstovo klausimą.
 
Jis pabrėžė, kad Rusija nori taikiai sugyventi su Pabaltijo valstybėmis ir megzti ekonominius ryšius, kurie buvo nutraukti subyrėjus Sovietų Sąjungai.
 
V. Ozerovas pridūrė, kad Rusija grėsme sau laiko NATO infrastruktūros priartėjimą prie jos sienų.
 
„Pačios NATO Rusija nelaiko grėsme savo saugumui ir teritoriniam vientisumui, bet esame įpratę, kad jeigu kada nors dėl kažko susitariame, tai turi būti įgyvendinta, o jeigu kažkas daroma – tuomet tai paaiškinama, kam ir kodėl tai vyksta“, – sakė jis.
 
  

Žymos: Rusija, NATO, Grėsmė, Pabaltijo valstybės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...