Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Dailymail.co.uk   |   2019-02-04

Rusijoje gydytoju apsimetinėjo vampyras-žudikas

  
Rusijoje gydytoju apsimetinėjo vampyras-žudikas
© Pixabay.com

Kaip praneša policija ir portalas Dailymail.co.uk, išsiaiškinta, jog Rusijoje su netikru gydytojo pažymėjimu dirbęs vyras kadaise nužudė savo bendraklasį ir gėrė jo kraują.

36-erių Borisas Kondrašinas per dvejus su puse metų, kol apsimetinėjo šeimos gydytoju, psichiatru ir priklausomybių specialistu, rūpinosi šimtais pacientų. Vietiniams Čeliabinsko gyventojams, prisiminusiems Boriso praeitį, pranešus, jog šis vyras praeityje įvykdė žmogžudystę, susirūpinta jo pacientų sveikata.
Kaip rašoma portale, kai prieš du dešimtmečius B. Kordašinas įvykdė žiaurų nusikaltimą, toks vaikino elgesys pribloškė visą šalį. 1998-aisiais vyras savo bičiulį Ilją atsiviliojo į namus, suleido jam mirtiną raminamųjų dozė, sukapojo jo kūną, išpjovė aukos širdį ir vieną jo akį, kuriuos „užkoncervavo“ formaldehido tirpale, ir suvalgė dalį jo kepenų. 
 
Žinomo psichiatro sūnus B. Kordašinas, naudodamasis „specialiai paruošta sidabrine taure“, gėrė aukos kraują, nes jam taip liepė Šetonas, prieš du dešimtmečius tikino rusas, policininkams prisistatęs kaip Baronas von Ginzelis. Jis taip pat teigė esantis tikras vampyras.
 
Atlikus kratą, jo namuose buvo rastas daugiau nei 10 būsimų aukų sąrašas, skelbiama 2000-aisiais paviešintuose bylos dokumentuose. Teismas patvirtino, kad vyras – išprotėjęs ir paskyrė jam intensyvų psichiatrinį gydymo kursą. Praėjus 10 metų jis buvo paskelbtas išgijusiu.
 
Tada vyras nusprendė įgyvendinti paauglystės svajonę ir sekti tėvo – garsaus psichiatro pėdomis. B. Kordašinas įsigijo netikrą medicinos mokyklos sertifikatą, kurio pagalba jam pavyko gauti darbą keliose Čeliabinsko ligoninėse. Dažniausiai jis užimdavo šeimos gydytojo pareigas, taip pat dirbo psichiatru, specializavosi priklausomybėse nuo alkoholio ir narkotikų.
 
Viena gydytojo pacientė, kuri atpažino B. Kordašiną ir prisiminė jo praeitį, sakė: „Mane pamatęs jis garsiai nusikvatojo“. Pasirodo, moters pavardė buvo sąraše žmonių, kuriuos jis ketino nužudyti.
 
Kitas pacientas pasakojo, kad supratus, koks žmogus ruošiasi jį gydyti, ir apie jį pranešus vyriausiam ligoninės gydytojui, pastarasis nenorėjo patikėti, kad B. Kordašinas galėjo suklastoti dokumentus.
„Netrukus po šio skundo Borisas įsidarbino kitoje ligoninėje. Būtent ten jo paslaptis ir žiauri praeitis buvo atskleista, kai galiausiai kažkas apie jį pranešė policijai“, – tęsė pacientas.
 
Prieš 20 metų įvykdyta žmogžudystė pašiurpino net pareigūnus. „Byla buvo labai neįprasta, prisiminsiu ją visą savo gyvenimą, – sakė dabar jau nebedirbantis detektyvas Aleksandras Filatovas. – Borisas buvo sulaikytas iškart po to, kai buvo aptikti nužudyto jaunuolio palaikai. Jis aiškino, kad nužudyti jam liepė tamsiosios jėgos.“
 
B. Kordašiną jo bendraklasiai apibūdino kaip bendrauti nelinkusį ir nuolat liūdną, dėl kažko susirūpinusį vaikiną, kai tuo tarpu jo auka Ilja buvo ne tik populiarius tarp merginų, bet ir talentingas muzikantas, sėkmingas sportininkas.
 
Boriso tėvas mirė po to, kai jo buvo paprašyta duoti parodymus prieš sūnų. Pasak oficialių dokumentų, vyras užspringo skrandžio turiniu.
 
  

Žymos: Žudikas, gydytojas, Borisas Kordušinas, vampyras

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje yra trijų tipų žmonės... Tie, kurie moka skaičiuoti, ir tie, kurie nemoka.