Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2018-06-30

Rusijos futbolo sirgalės išvadintos „kekšėmis“ 

  
Rusijos futbolo sirgalės išvadintos „kekšėmis“
© pixabay nuotr.
Tarp pasaulio futbolo čempionato sirgalių yra nemažai merginų.
Šis tekstas yra tiesioginis Rusijos moterų pažeminimas

Tūkstančiai Rusijos moterų pasirašė peticiją, kurioje reikalauja, kad vienas populiarus bulvarinis laikraštis atsiprašytų ir atšauktų savo straipsnį, kuriame moterys, užmezgusios santykius su futbolo sirgaliais iš užsienio, yra vadinamos „kekšėmis“.

Vienas populiariausių Rusijos dienraščių „Moskovskij komsomolec“ trečiadienį išspausdino straipsnį, pavadinimu „Kekšių era. Rusijos moterys pasaulio futbolo čempionate daro gėdą sau ir savo šaliai“.
„Mes išauginome kartą kekšių, kurios yra pasirengusios išskėsti kojas, vos išgirdusios užsienio kalbą“, – rašė straipsnio autorius ukrainiečių ir rusų rašytojas Platonas Besedinas.
 
Iki penktadienio vakaro šią peticiją internete buvo pasirašę 19 tūkst. žmonių.
 
„Šis tekstas yra tiesioginis Rusijos moterų pažeminimas“, – sakoma peticijoje, kuri skelbiama svetainėje change.org.
 
Straipsnis susilaukė atgarsio ir žurnalo „Cosmopolitan“ rusiškame leidinyje.
Sergey Galyonkin nuotr. Sergey Galyonkin nuotr.
„Moteris ir jos kūnas, Rusijos vyrų supratimu, matyt, tebėra kažkoks daiktas“, – rašė komentaro autorė Snežana Gribackaja.
 
Rusijos vyrams „seksas yra priemonė, kurią užgrobė išdavikės moterys ir dabar naudojasi šantažuodamos vyrus“.
 
Pasak Rusijos moterų, pasaulio futbolo čempionatas išryškino seksizmo problemą šalyje. Žiniasklaidoje pasirodė daug įžeidžiančių komentarų, kurių nevengė net kai kurie pareigūnai.
 
Kelios dienos prieš futbolo čempionato pradžią birželio 15 dieną parlamento šeimos reikalų komiteto vadovė, komunistų partijos narė Tamara Pletniova paragino moteris susilaikyti nuo artimų santykių su sirgaliais, atvykstančiais į Pasaulio futbolo čempionatą, kad paskui neliktų vienišos motinos ir neaugintų maišytos rasės vaikų.
Sovietų Sąjungos laikais Rusija buvo atsiribojusi nuo didelės likusio pasaulio dalies ir iki šiol išlieka labai konservatyvi valstybė.
 
Į Rusijoje vykstantį pasaulio futbolo čempionatą, kuris truks iki liepos 15 dienos, yra atvykę šimtai tūkstančių futbolo sirgalių.
 
  

Žymos: Moterys, Sirgaliai, pasaulio futbolo čempionatas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Bėga du šunys per dykumą. Vienas sako:
– Jei nerasiu kampo, apsišlapinsiu!