Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-03-09

Rusijos prezidentas išsprendė B. Nemcovo nužudymo bylą

  
Rusijos prezidentas išsprendė B. Nemcovo nužudymo bylą Žiniasklaida trimituoja, kad opozicijos lyderį B. Nemcovą nušovė čečėnai.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas po opozicijos lyderio Boriso Nemcovo žmogžudystės vasario paskutinėmis dienomis pažadėjo pats asmeniškai kuriuoti bylos tyrimą ir padaryti viską, kad žudikai būtų surasti. V. Putinas “užtruko” tris savaites, kol žiniasklaida paskelbė, kad mirtinas kulkas B. Nemcovui į nugarą paleidę nusikaltėliai suimti.

B. Nemcovo nužudymu apkaltinti Zauras Dadajevas bei Anzoras Gubaševas, dar trys žmonės įtariami prisidėję: Šagidas Gubaševas, Tamerlanas Eskerchanovas ir Ramzanas Bachajevas.
Netrukus po suėmimo buvo paskelbta, kad vienas jų jau prisipažino įvykdęs nusikaltimą. Netruko paskelbti ir motyvą: B. Nemcovas nužudytas dėl nepagarbių pasisakymų apie islamą.
 
Ši versija, galima sakyti, prajuokino buvusio opozicijos lyderio bendražygius. Jie vieningai tvirtino, kad toks motyvas daugiau nei absurdiškas. Mat B. Nemcovas buvo ypač tolerantiškas ir atviras religijoms bei skirtingoms pasaulėžiūroms. Negana to, jis niekada nėra viešai peikęs islamo ar nepagarbiai kalbėjęs apie musulmonų pranašą Mohametą.
 
Opozicija įsitikinusi, kad B. Nemcovo nužudymas buvo ne tik iš anksto kruopščiai suplanuotas, bet jis įvykdytas visai ne dėl islamo kritikos. Strėlės kaip ir anksčiau sminga į patį Rusijos prezidentą V. Putiną. Tačiau kaip liūdnai juokauja opozicija: „Juk jis pats savęs nepagaus...“.
 
Dabar jau beveik nieks neabejoja, kad „kaltieji“ bus nuteisti ir „įrodymų“ nepritrūks. Beliko tik sulaukti teismo ir jo nuosprendžio.
  

Žymos: Rusija, Vladimir Putin, Borisas Nemcovas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mergina, grįžusi iš povestuvinės kelionės, skambina motinai:
– Mama, aš siaubingai laiminga...
– Įdomu, greičiau pasakok.
– Na, klausykis: vakar pirmą kartą paruošiau vyrui pietus.
– Tikiuosi pasisekė?
– Dar ir kaip! Jis nusprendė pasamdyti virėją.