Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-05-23

SAS atšaukė dešimtis skrydžių dėl gedimo lėktuvuose

  
SAS atšaukė dešimtis skrydžių dėl gedimo lėktuvuose
© Wikimedia.org
Visuose „Bombardier“ CRJ900 lėktuvuose buvo aptiktas vienas ir tas pats gedimas.

Skrydžių bendrovė SAS atšaukė kelias dešimtis skrydžių dėl aptiktų techninių gedimų lėktuvuose. Iš viso kompanija per dvi dienas, nuo gegužės 22-osios iki 23-osios, atšaukė 17 iš Kopenhagos (Danija) turėjusių išskristi lėktuvų ir dar daugiau – net 22 – skrydžių neįvyko iš kitų Europos miestų.

Keleiviams savo planus skubiai teko keisti planavusiems išskristi iš Kopenhagos, Stavangerio, Ciūricho, Helsinkio, Štutgarto, Vroclavo, Diuseldorfo, Berlino, Londono, Arhuso, Aberdeno, Miuncheno ir Varšuvos.
Kaip teigė bendrovės atstovė Anna Vibeke Nielsen, „Bombardier“ CRJ900 buvo aptikta viena ir ta pati problema – buvo netvarkinga nusileidimo pavara.
 
Bendrovė atsiprašė keleivių dėl iškilusių nesklandumų ir visų jų prašo prieš išvykstant į oro uostą pasitikrinti skrydžio statusą. Manoma, kad pagal įprastą grafiką skrydžiai bus vykdomi jau šios savaitės pradžioje.
 
50 proc. bendrovės SAS akcijų priklauso trims šalims: Norvegijai, Danijai ir Švedijai.
 
  

Žymos: Lėktuvai, SAS, atšaukti skrydžiai, techninės problemos, gedimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ant sienos kabo plakatas: „Vartodami alkoholį jūs lėtai žudote savo vidaus organus.“ Pamatęs tą užrašą alkoholikas supyko: „Tai kad aš niekur ir neskubu!“