Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt, BNS   |   2019-12-03

Šaudynės JAV mokykloje: pašautas ginkluotas mokinys, sužeistas policininkas

  
Šaudynės JAV mokykloje: pašautas ginkluotas mokinys, sužeistas policininkas
© pixabay

Vienoje Viskonsino vidurinėje mokykloje policininkas antradienį ryte pašovė ginkluotą mokinį ir pats per šį incidentą buvo sužeistas.

Tai buvo jau antras šaudymo incidentas šios JAV valstijos mokyklose per pastarąsias dvi dienas. Šūviai aidėjo Vakarų Oškošo vidurinėje mokykloje. Sužeistas mokinys ir policininkas buvo išvežti į ligonines, nurodė Oškošo policija.
Įvykio tyrimui vadovauja Viskonsino kriminalinių tyrimų departamentas. Po incidento mokykla buvo uždaryta, bet policija nurodė, kad tėvai vėliau galėjo pasiimti savo vaikus Perry Tiplerio vidurinėje mokykloje.
 
Vakarų Oškošo mokykla turi apie 1 700 mokinių; joje mokosi 9–12 klasių vaikai. Oškošo miestas yra maždaug už 145 km nuo Milvokio. Pirmadienį ryte panašus incidentas įvyko Milvokio priemiestyje, Pietų Vokešos vidurinėje mokykloje – ten policininkas irgi klasėje pašovė ginkluotą moksleivį.
 
Pasak pareigūnų, 17-metis mokinys buvo nukreipęs į pareigūnus pistoletą. Jaunuolis buvo sužeistas, bet jo būklė stabili. Kiti žmonės per šį incidentą nenukentėjo, sakė Vokešos policijos viršininkas Russellas Jackas.
  

Žymos: JAV, Mokykla, Saugumas, šaudynės, Susišaudymas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžta vyras iš žvejybos tuščiomis, nedrąsiai stovi prie slenksčio ir klausia:
– Katinas namie?
Žmona atsako:
– Eik drąsiai, aš jam kilkių nupirkau!