Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2015-03-13

Šeima Anglijoje su bananais nusipirko nuodingiausių vorų pasaulyje

  
Šeima Anglijoje su bananais nusipirko nuodingiausių vorų pasaulyje Brazilijos Klajokliai vorai, dedantys kiaušinius ant bananų, nuodingiausi pasaulyje.

Jungtinėje Karalystėje gyvenanti šeima buvo priversta palikti namus, kai iš vietinėje parduotuvėje pirktos bananų kekės pradėjo lipti šimtai nuodingų vorų jauniklių, rašė independent.co.uk.

 Dviejų vaikų tėvas, Jamie‘is Robertsas sakė baltas dėmes ant vaisių palaikęs pelėsiais, tačiau sudėjus juos į dubenį paaiškėjo, kad tai buvo vorų kiaušinėliai. Vyras, kenčiantis nuo arachofobijos (didžiulė ir erzinanti vorų baimė, aut. past.), teigė nedelsiant iškvietęs parazitų naikintojus ir bananus pardavusio parduotuvės šeimininko pareikalavęs nakvynės viešbutyje visai šeimai.
 „Tai buvo siaubinga, pamačiau koją ir iškart suvokiau, kad tai – vorai. Netrukus jų buvo pilna ant virtuvės stalo, palangės, šimtai jų ėmė kristi ant grindų ir bėgioti“, - pasakojo išsigandęs vyras. Nors aštuonkojų padarų rūšis po naikinimo nebuvo nustatyta, J. Robertsas įsitikinęs, jog į namus jie įsileido Brazilijos Klajoklius. Tai nuo 2010-ųjų į Gineso rekordų knygą įtraukta, nuodingiausių pasaulyje vorų rūšis.
 
Ši rūšis dar vadinama Bananų vorais, gaminančiais neurotoksinus – nuodus, kurie sutrikdo raumenų kontrolę, kvėpavimą, sukelia dalinį paralyžių ir, galiausiai, uždusimą. Vyro žmona Crystal pridūrė, kad mamą vorę jie galėjo išmesti net nepastebėję: „Išpakavau vaisius, o pakuotę net neapžiūrėjusi įmečiau į šiukšlių dėžę. Manau, voriukų mama galėjo tūnoti joje. Internete apžiūrėjau daugybę vorų rūšių, kurie deda kiaušinius ant bananų ir esu tikra, kad mus užpuolė Brazilijos klajokliai“.
 
Parduotuvės savininkas portalui Independent teigė, kad po šio incidento, parazitų kontrolės darbuotojai apžiūrėjo jo darbo vietą bei sandėlius: „Tokių atvejų pasitaiko retai, tačiau jie labai išgąsdina. Ėmėmės visų atsargumo priemonių ir kaip galėdami padėjome nukentėjusiems klientams“.
 

)

  

Žymos: Parazitai, Maistas,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Šiandien benzinas pabrangęs, – sako degalinės operatorė vairuotojui.
– Tada įpilkite man vakarykščio.