Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-02-14

Siaubingai nepasisekė - pardavus namus nupirktas laivas nuskendo kitą dieną

  
Siaubingai nepasisekė - pardavus namus nupirktas laivas nuskendo kitą dieną Kaip už viską sumokėti, pora vis dar nenutuokia.

Pora iš Kolorado valstijos (JAV) ilgai planavo viso gyvenimo kelionę. Jie pardavė beveik viską, ką turėjo, kad nusipirktų jachtą. Tada išplaukė į Meksikos įlanką, ir jau antrąją kelionės naktį neteko savo plaukiojančių namų.

Tanneris Broadwellas prisimena, kaip plaukdami pro Džono Prataką (Florida, JAV) jie netikėtai atsitrenkė į kažkokį po vandeniu plūduriavusį objektą.
Jo gyvenimo draugė Nikki Walsh su giliu liūdesiu pasakoja, kad pasipylus jūros vandeniui neteko beveik visų daiktų, susijusių su vaikyste.
 
8,5 m ilgio jachta, pavirtusi ant šono, vis dar plūduriuoja Meksikos įlankos paviršiuje. Pora jau paskaičiavo, kad jiems prireiks mažiausiai 6,7 tūkst. dolerių, kad ištrauktų laivą ir pradėtų remontą.
 
 
Kaip už viską sumokėti, jie vis dar nenutuokia.
 
Turistus plukdantis laivo kapitonas Kenny Keenas pasakojo CNN, kad šiuo vandenyse prie vakarinių Floridos krantų netrūksta panašių nelaimingų atsitikimų. Net patyrę kapitonai kartais užplaukia ant smėlingų gūbrių, kuriuos nuolat perstumdo siaučiančios audros ir jūros bangos.
 
Senų laivų nuolaužos kelia pavojų kitiems pro šalį plaukiantiems laivams. Gali būti, kad būtent tai brangiai kainavo porai iš Kolorado.
Šaltinis: Alfa.lt
 
  

Žymos: Nelaimė, Svajonės, Jachta

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pro kalėjimą eina jauna mergina. Balsas iš lango:
– Panele, ką jus darysite 2020 metų lapkričio 18 dienos vakarą?