Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2017-10-26

Skandalas JAV: pagrindinis kaltinamasis priekabiavimu yra prezidentas

  
Skandalas JAV: pagrindinis kaltinamasis priekabiavimu yra prezidentas
© bns.lt
Buvęs prezidentas pasirodo nėra toks geras, koks atrodė viešumoje.
Jis nepaspaudė man rankos. Jis palietė mane iš užpakalio, sėdėdamas vežimėlyje, savo žmonos Barbaros akivaizdoje.

Buvęs JAV prezidentas George'as W. H. Bushas viešai atsiprašė aktorės, apkaltinusios, kad prezidentas ją grabinėjo per vieno filmo peržiūrą, sėdėdamas neįgaliojo vežimėlyje, pranešė amerikiečių žiniasklaida.

Pasak 34 metų Heather Lind, šis incidentas įvyko prieš ketverius metus viename televizijos serialo „Turn: Washington's Spies“ pristatyme, rašo laikraštis „Daily Mail“, išsaugojęs ilgą, vėliau ištrintą aktorės žinutę tinkle „Instagram“.
Tai buvo naujausias kaltinimas, susijęs su pramogų, verslo ir politikos pasaulių įtakingų vyrų lytiniu priekabiavimu po to, kai į viešumą iškilo aktorių žaginimu kaltinamo Holivudo magnato Harvey Weinsteino skandalas.
 
Savo istorija H. Lind sakė nusprendusi pasidalinti, kai pamatė 93 metų G.W.Bushą vyresnįjį scenoje per vieną labdaros koncertą, kuriame buvo renkamos lėšos nukentėjusiems per uraganą pietinėse JAV valstijose ir Karibuose.
 
„Pasijutau nepatogiai, nes aš pripažįstu, kad buvę prezidentai turi būti gerbiami už jų tarnybą“, – parašė ji.
„Bet kai man pasitaikė proga susitikti su George'u H.W. Bushu prieš ketverius metus, reklamuojant istorinį televizijos serialą, kuriame filmavausi, jis prie manęs kabinėjosi, kai pozavau nuotraukai. – rašė aktorė. – Jis nepaspaudė man rankos. Jis palietė mane iš užpakalio, sėdėdamas vežimėlyje, savo žmonos
Barbaros akivaizdoje. Ir dar pasakė man nešvankų juokelį“.
 
Vėliau, kai buvo fotografuojamasi, G. W.H. Bushas dar kartą tai pakartojo, o „Barbara nusuko akis, lyg norėdama pasakyti: tik ne dar kartą“, pridūrė aktorė.
 
Laikraščiams „Daily Mail“ ir „New York Daily News“ išplatintame pareiškime G.W.H. Busho atstovas neneigė pateiktų kaltinimų, tačiau pareiškė, kad eksprezidento humoras buvo neteisingai suprastas.
 
„Prezidentas Bushas niekada – jokiomis aplinkybėmis - tyčia nebūtų kam nors sukėlęs nemalonumų, todėl jis nuoširdžiausiai atsiprašo už savo humorą, kuris įžeidė ponią Lind“, – sakoma pareiškime.
 
  

Žymos: JAV, Prezidentas, Skandalas, Priekabiavimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kostas mokykloje stipriai pagadino orą. Mokytoja supyko ir išvarė jį iš klasės. Kostas stovi koridoriuje, pro šalį eina mokyklos direktorius. Jis klausia Kosto:
– Kodėl taip smarkiai juokiesi?
Kostas atsako:
– Nes mūsų mokytoja tokia kvaila: ji išsiuntė mane į gryną orą, o pati liko smarvėje.