Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-07-01

Socialinis eksperimentas atskleidė suaugusiųjų žiaurumą

  
Socialinis eksperimentas atskleidė suaugusiųjų žiaurumą
© Youtube.com/Unicef
Mažąją aktorę Anano taip nuliūdino beširdžiai suagusieji, kad filmavimą teko sutabdyti.

Socialinis eksperimentas, kurio epicentre atsidūrė šešerių metų Anano, suvirpino daugelio širdis visame pasaulyje. Tiesa, filmavimo eigą netikėtai pakeitė pati jaunoji aktorė – mergaitę taip nuliūdino žiaurus suaugusiųjų požiūris į nuskriaustus vaikus, jog filmavimą teko nutraukti.

Anano kavinėjė pradėjo verkti ir kūrybinė grupė nusprendė stabdyti eksperimento filmavimą. 
Šio sumanymo mintis buvo patikrinti žmonių reakciją, kaip jie elgiasi matydami pasimetusią tvarkingai aprengtą mergaitę vieną judriame mieste ir kaip praeiviai reaguoja, kai be suaugusiųjų priežiūros blaškosi purvinas ir apleistas vaikas.
 
Iš pradžių mergaitę Gruzijos sostinėje Tbilisyje kūrybinė komanda filmavo aprengtą gražiais ir madingais rūbeliais. Ji stovėjo miesto centre ir tarsi pasimetusi dairėsi tėvų. Prie šešiametės netruko prieiti žmonės, kurie vienas per kitą klausė, ką ji veikia viena, kur jos tėvai, dar kiti netruko skambinti policijai, kuri turėjo pasirūpinti pasimetusi vaiku.
 
Ją, prisėdusią kavinėjė prie nepažįstamų žmonių, meiliai visi kalbino, domėjosi su kuo ji atėjo į prekybos centrą, gal pasimetė ir siūlė savo pagalbą. 
 
Tačiau reakcija kardinaliai pasikeitė pasidarbavus grimerių komandai ir stilistams. Šie išpurvino Ananos veidą, perrengė nešvariais ir suplyšusiais drabužėliais ir mergaitė vėl patraukė į miesto centrą, užsuko į kelias kavines, kur, neva, tikėjosi būti pamaitinta gerų žmonių.
Tačiau šie lūkesčiai liko neišpildyti. Prie pasimetusios ir purvinos mažos mergaitės nepriėjo nei vienas praeivis, niekas nepasiteiravo, ką ji veikia judrioje gatvėje viena. Suaugusieji netgi darydavo specialų lankstą, kad kuo saugesniu atstumu prasilenktų su vaiku.
 
Dar žiauresni suaugę buvo kavinėse, į kurias užsuko socialinio eksperimento dalyvė. Mažąją aktorę žmonės vijo nuo stalų, grubiai su ja kalbėjo, o vienas vyras paprasšė personalo kuo greičiau mergaitę išprašyti į gatvę.
 
Tai ypač nuliūdino Anano. Ji susigraudino, pradėjo verkti ir filmavimą teko nutraukti. Kaip prieš kamerą, jau pasibaigus eksperimentui, pasakojo aktorė, ją labiausiai nuliūdino žmonių grubumas ir tai, kad visi ją varė šalin.
 
Pažiūrėkite video čia: 
 
 
 
 
  

Žymos: Gruzija, Tbilisis, Vaikas, Unicef, socialinis eksperimentas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Stovi ežiukas ant kelmo ir sako:

– O, š... koks aš stiprus, o, š... koks aš stiprus…

Ateina meška, tik švyst viena ranka ir nutrenkia ežiuką, o tas ir sako:

– O, š... koks aš stiprus! Stiprus, bet lengvas!