Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-02-19

Šokiruojantis video: raganavimu įtartas dvimetis išgelbėtas

  
Šokiruojantis video: raganavimu įtartas dvimetis išgelbėtas
© Youtube.com
Savanorės danės išgelbėtas vaikas gatvėje gyveno aštuonis mėnesius ir maitindavoi išėdomis.
Savanorė iš Danijos Anja Ringgren Lovén Nigerijoje sutiko tėvų iš namų išmestą, badaujantį berniuką. Vos kelių metų vaikas astumtas ir visų apleistas, nes gimdytojai jį įtarė raganavimu.
Kai A. R. Lovén, pamačiusi vaiką, paklausė, ar jis turi artimųjų, aplinkui būriavęsi žmonės pasakė, kad jis vienui vienas ir neturi nei tėvo, nei mamos.
 
Danė berniuką ėmė girdyti vandeniu ir netrukus sužinojo, kad iš namų išmestas vaikas gatvėje gyveno jau aštuonis mėnesius.
 
Nuo bado išsekęs, pilnas iš vidaus jį ėdančių kirminų, vargšas maitinosi gatvėje rastomis išėdomis ir tuo, ką jam numesdavo praieiviai.
 
Moteris nusprendė nutraukė berniuko kančią. „Tu eisi su manim. Tau nebereikės čia būti. Ar eisi su manim?“ , - kalbėjo savanorė ir netrukus pakėlė kritiškai mažai sveriantį dvimetį vaiką ant rankų.
A.R. Lovén berniukui davė Hope (angl. – viltis) vardą. Dabar jis laikosi puikiai: priaugo svorio, pradėjo kalbėti ir kasdien jaučiasi vis geriau.
Danė A. R. Loven Afrikoje dirba jau ne vienerius metus. Prieš trejus metus ji įkūrė fondą, kuris rūpinasi visuomenės atstumtais vaikais. Tūkstančiai vaikų, kurie įtariami raganavimu, Nigerijoje išgyvena sunkiai protu suvokiamas fizines kančias, o galiausiai miršta nesulaukę jokios pagalbos tiesiog gatvėje.
 
Video apie išgelbėtą berniuką žiūrėkite čia:
 
 
 
  

Žymos: Danija, Nigerija, savanorystė, raganavimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skambutis merginai:
– Alio?
– Tu jau pasidažiusi?
– Dar ne.
– Tai lįsk lauk greičiau, čia prie tavo laiptinės prie manęs kažkokie chuliganai prikibo!
*****