Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   thelocal.de   |   2014-06-04

Statistika: pavojingiausi Vokietijos miestai

  
Statistika: pavojingiausi Vokietijos miestai Saugiausiai turėtų jaustis Miuncheno gyventojai ir miesto svečiai.

Vokietijoje paskelbta statistika, kuri atsako į klausimą, kuriuose šalies miestuose saugiausia gyventi, o kuriuose nusikalstamumo rodikliai – pavojingai aukšti. Duomenis paviešino portalas thelocal.de.

 Reiktų pradėti nuo to, kad praėjusiais, 2013-aisiais metais, Vokietijoje buvo įvykdytarekordiškai daug nusikaltimų. Statistikos matas – kiek nusikaltimų tenka 100 tūkst. gyventojų. Remiantis tokiais skaičiavimais, pats pavojingiausias ir nesaugiausias miestas – Frankfurtas prie Maino. Čia 100 tūkst. žmonių tenka net 16,292 nusikaltimai. Didžioji dalis jų įvykdoma oro uosto prieigose. Berlynas bei Diuseldorfas taip pat pateko į nesaugiausių miestų trejetuką.
Tuo tarpu Bavarijoje yra gerokai saugiau nei Šiauriniame Reino-Vestfalijos regione. Bavarijoje nusikalstamumo lygis net 40 proc. žemesnis nei Vestfalijoje.
 
Saugiausias Vokietijos miestas – Miunchenas. Šiame mieste 100 tūkst. gyventojų tenka 7,400 nusikaltimų.
 
Vokietijos pareigūnai apgailestavo, kad pastaraisiais metais šalyje ypač padaugėjo plėšimų ir nusikaltimų, susijusių su vaikų pornografija. Tačiau jie taip pat teigė, kad nors ir stengiasi kovoti su nusikaltėliais, tačiau jų gretose per mažai žmonių. Tad tikėtis, kad situacija greitu metu pasikeis, neverta.
 
  

Žymos: Vokietija, Nusikaltimai,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis skundžiasi savo draugams:
- Tie rujojantys bei miaukiantys katinai mane visiškai iš kantrybės išvedė! Aš net savo šunį ant jų užsiundžiau...
- Ar sėkmingai?
- Ai, velniop tuos katinus... Gal kam šuniukų reikia?