Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-11-26

Studentai užėmė Pizos bokštą

  
Studentai užėmė Pizos bokštą

Italijos studentų grupė, paskelbusi protesto akciją prieš švietimo reformą, užėmė garsųjį Italijos Pizos bokštą, praneša „Monsters and critics“.

Keletas jaunuolių įsikabarojo į bokštą, tuo tarpu kiti studentai apjuosė vieną garsiausių miesto įžymybių ir neprileido prie jo turistų.
Florencijoje gatvės demonstracijos perėjo į susidūrimus su policija. Pranešama, kad keli studentai ir policininkai patyrė lengvų traumų.
Romoje protesto akcijos tęsiasi antrą dieną iš eilės, jose dalyvauja keli tūkstančiai studentų. Ketvirtadienį demonstracijos dalyviai surengė mitingą prie Italijos parlamento pastato, paskui nužygiavo per miesto centrą trikdydami gatvių eismą.
 
Studentų protesto akcijos vyksta ir Genujoje, Milane bei kai kuriuose kituose miestuose. Palermo mieste protestuotojai kelioms valandoms užblokavo miesto stotį.
 
Italijos parlamentas svarsto įstatymo projektą dėl mokslo įstaigų finansavimo sumažinimo. Projekte numatyta ženkliai sumažinti finansavimą mažiau populiariems fakultetams ir daugiau lėšų skirti populiaresniems fakultetams.
Reformos priešininkų nuomone, toks sprendimas sumažintų mokymo kokybę ir neleistų universitetams deramai finansuoti mokslo tyrimų.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daktaras sėdi namie. Žiūri televizorių. Staiga pasigirsta skambutis. Daktaras pakelia ragelį, o ten - keli kolegos:


- Sveikas, Jonai, čia mes trise geriam, gal nori prisidėti?


- Gerai, tuoj atvažiuoju. Jau besirengiantį daktarą sustabdo žmona:


- Jonai, kur tu eini? Ar koks rimtas atvejis?


- Taip, labai rimtas. Ten jau trys gydytojai!