Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-10-31

Sudužo iš Sharm el-Sheikho pakilęs lėktuvas

  
Sudužo iš Sharm el-Sheikho pakilęs lėktuvas Lėktuvo nuolaužos jau aptiktos Sinajaus pusiasalyje.

Ankstyvą šeštadienio rytą paskelbta apie be žinios dingusį keleivinį Rusijos lėktuvą. Orlaiviu keliavo per 200 keleivių, skelbė naujienų portalas bbc.co.uk.

Egipto ministras pirmininkas patvirtino, kad Sinajaus pusiasalyje, šiaurinėje šalies dalyje, šeštadienį sudužo Rusijai priklausantis orlaivis A-321, kuris buvo ką tik pakilęs iš populiaraus kurorto Sharm el-Sheikho. Lėktuvas turistus skraidino atgal į Sankt Peterburgą.
Reisas 9268 iš oro uosto pakilo 06.51 val. Ryšys su lėktuvu dingo 07.14 val.
 
Aviakompanijai „Kogalymavia“ priklausantis „MetroJet“ lėktuvas skraidino 224 žmones, iš kurių 217 buvo keleiviai, 7 įgulos nariai. Tarp jų 138 moterys, 17vaikų nuo 2 iki 17 metų. 
 
Egipto pareigūnai patvirtino, kad visi lėktuvu skridę keleiviai žuvo. 214 iš jų buvo Rusijos piliečiai, trys Ukrainos piliečiai.
 
Lėktuvo nuolaužos jau aptiktos Sinajaus pusiasalyje. Pradėta gelbėjimo operaciją. Į pagalbą pasitelkta ir šalies kariuomenė. 
 
Taip pat pradėtas oficialus ikiteisminis tyrimas prieš „Kogalymavia" aviakompaniją dėl „taisyklių pažeidomų pasiruošiant skrydžiui ir jo metu". 
 
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sekmadienį paskelbė gedulo diena. 
  

Žymos: Nelaimė, Lėktuvas, Rusija, Sharm el-Sheikh

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentas akušeris priiminėja gimdymą. Jam pasibaigus, klausia profesoriaus:
– Sakykite, ar aš viską teisingai padariau?
– Taip, kaip pirmą kartą, tai tiesiog puikiai! Tik kitą kartą atminkite: per užpakaliuką reikia plekšnoti kūdikį, o ne jo motiną!