Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

mirror.co.uk, Tiesa.com   |   2019-02-13

Suimtas šuns kostiumu vilkėdamas Sibiro haskį prievartavęs vyras

  
Suimtas šuns kostiumu vilkėdamas Sibiro haskį prievartavęs vyras
© pixabay.com

„Sulaikytas 21-erių metų amžiaus vyras vardu Christian Nichols, kuris, apsirengęs juodai baltu Sibiro haskio kostiumu prievartavo haskių veislės šunį, o šiam bandant pabėgti jį daužė sekso žaislu” - praneša dienraštis The Mirror.

Vyras suimtas, kai paaiškėjo, kad jis savo namuose Floridoje apsirengęs šunimi lytiškai santykiavo su augintiniu ir tai filmavo. Pasak teismui žinomos informacijos policijos pareigūnai vyrą sulaikė po to, kai į jų rankas pakliuvo filmuota įvykio medžiaga. Ši medžiaga pakliuvo ir į interneto platybes.
Vyras teisiamas kaltinant žiauriu elgesiu su gyvūnais. Tyrimas buvo pradėtas Sausio 25-tą dieną, o arešto vyras sulaukė šį pirmadienį. Detektyvai, „sulaukę pranešimo iš susirūpinusio piliečio gavo kopijas nuotraukų bei video medžiagos, kurioje užfiksuota, kaip haskio kostiumu apsirengęs vyras lytiškai santykiauja su haskių veislės šunimi ir gyvūną prievartauja įvairiais sekso žaislais” vyrą sulaikė.
 
Jų teigimu „šuo užfiksuotoje vaizdo medžiagoje yra panikos būklėje, jam bandant pabėgti Christian Nichols jį mušė sekso žaislais”.
 
Vyras pripažino kaltę sulaikymo metu, ir buvo išvežtas tiesiai į įkalinimo įstaigą.
 
Kiek laiko vyras joje praleis šiuo metu nėra žinoma.
 
Haskių veislės šuo vardu Ember ir kiti C. Nicholso augintiniai perduoti tarnyboms.
  

Žymos: Išprievartavimas, šuo, augintinis, haskis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kostas mokykloje stipriai pagadino orą. Mokytoja supyko ir išvarė jį iš klasės. Kostas stovi koridoriuje, pro šalį eina mokyklos direktorius. Jis klausia Kosto:
– Kodėl taip smarkiai juokiesi?
Kostas atsako:
– Nes mūsų mokytoja tokia kvaila: ji išsiuntė mane į gryną orą, o pati liko smarvėje.