Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Dailymail.co.uk   |   2017-07-21

Supykusi žmona nupjovė vyrui penį

  
Supykusi žmona nupjovė vyrui penį Nupjautą vyro penį moteris įsidėjo į rankinę ir išėjo pas tėvus.
Kai vyras užmigo, moteris pasinaudojusi proga ir pagriebusi virtuvinį peilį tiesiog nurėžė penį ir įsidėjo jį į rankinę.

Už vyro neištikimybę įsiutusi 30-metė griebė peilį ir nupjovė savo vyrui genitalijas. Vėliau, lyg niekur nieko, su peniu rankinėje nuėjo pas savo tėvus į namus. Incidentas įvyko Indijoje, Gudiyatham mieste.

Inspektorių teigimu, kai vyras užmigo, moteris pasinaudojusi proga ir pagriebusi virtuvinį peilį tiesiog nurėžė penį ir įsidėjo jį į rankinę, vėliau išėjo iš namų palikusi vyrą likimo valioje. Jam į pagalbą suskubo kaimynai, kurie nugabeno į ligoninę, kur vyrui buvo suteikta pirmoji pagalba.
Kaip rašo ,,Daily Mail“, pora buvo susituokusi 14 metų, tačiau nuolatinių kivirčų jiems netrūko. Kaimynai dažnai girdėdavo barnius, bet niekada šeimoje smurto nebuvo. Prieš incidentą jie kurį laiką kartu negyveno.
 
Po ilgų 13-mečio sūnaus prašymų žmona susitaikė su vyru ir vėl apsigyveno kartu. Iš viso šeima augina 4 nepilnamečius vaikus. Dažniausia jų pykčių priežastis būdavo vienas kito kaltinimas neištikimybe.
 
Moteriai pareikšti įtarimai dėl keiksmų, bei pasinaudojimu asmens esančio bejėgėje būsenoje ir šalto ginklo panaudojimu su tikslu sužeisti. Kokios bausmės sulausk įtariamoji, spręs teismas.
 
  

Žymos: Santykiai, Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras drabužių parduotuvėje klausia pardavėjo:

– Ar galiu pasimatuoti mėlyną kostiumą vitrinoje?

Pardavėjas:

– Ne, pone, jūs, kaip ir visi kiti, turite tai daryti matavimosi kabinoje.