Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-08-18

Švedijoje vėl pralietas kraujas

  
Švedijoje vėl pralietas kraujas
© Flickr.com
Dar vienas kruvinas išpuolis Švedijoje – subadyti trys žmonės.
Visi tys sužeisti žmonės paguldyti į ligoninę. Dviejų iš jų būklė labai sunki.

Šią savaitę švedus ir vėl sukrėtė naujas ginkluotas išpuolis. Peiliu ginkluotas vyriškis Noršiopingo mieste užpuolė ir sunkiai sužalojo tris žmones. Įvykio liudininkai teigė, kad nusikaltėlis atrodė apsvaigęs nuo narkotikų. Pareigūnai kol kas šios informacijos nepatvirtino.

Kraujas pralietas buvo šios savaitės pradžioje, kai peiliu ginkluotas vyras užpuolė dvi moteris ir vieną vyrą. Viena auka sunkiai sužeista buvo prie miesto bibliotekos. Subadęs pirmąją auką, užpuolikas nusivijo kitą moterį ir elgetą. Jie taip pat patyrė sužalojimus.
Visi tys sužeisti žmonės paguldyti į ligoninę. Dviejų iš jų būklė labai sunki.
Apie užpuoliko motyvus ir jo tautybę ar psichinę būklę daugiau informacijos kol kas nėra.
 
Imigrantas prisipažino
 
Tai jau antras kruvinas incidentas Švedijoje šį mėnesį. Dar vienas ginkluotas išpuolis įvyko praėjusią savaitę vienoje Švedijos „Ikea“ parduotuvių. Kaip teigė vietinė žiniasklaida, tai dar labiau padidino įtampą tarp vietinių gyventojų ir emigrantų.
 
Peiliu ginkluotas Eritrėjos pilietis, kuriam grėsė deportacija į Italiją, praėjus dienai po to, kai sužinojo, kad jam teks palikti Švediją, prekybos centre nužudė du žmones.
 
“Tiesa” primena, kad 55-erių moterį ir jos sūnų, kuriam buvo 28-eri, jis subadė „Ikea“ parduotuvėje. Pareigūnų teigimu, pirkėjai buvo pasirinkti atsitiktinai ir jokios sąsajos tarp aukų ir jų žudiko, pareigūnų teigimu, nėra.
 
36-erių emigrantas iš Eritrėjos prisipažino nužudęs du žmones. Jo bendras buvo sulaikytas netoli prekybos centro esančioje autobusų stovėjimo aikštelėje.
Švedijoje emigrantų iš Eritrėjos piliečių bendruomenė labai gausi – jos narių skaičius siekia 18 tūkst. ir jis vias auga. 2014-aisiais Švedijoje prieglobsčio paprašė daugiau nei 11 tūkst. eritrėjiečių, o šiemet – virš 4 tūkst. Daugiau prieglobsčio prašymų gaunama tik iš sirų.
 
 
  

Žymos: Švedija, Išpuolis, Peilis, kraujas, ginklas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Traukinyje, vėluojančiame visą valandą, konduktorius reikalauja keleivio bilieto. Keleivis pasipiktinęs:
- Kodėl aš jums turėčiau rodyti bilietą? Pagal tvarkaraštį aš jau namuose!