Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2017-02-25

Švedijos darbuotojams siūloma mokėti už „sekso petraukėles”

  
Švedijos darbuotojams siūloma mokėti už „sekso petraukėles” Darbdaviai turėtų apmokėti darbuotojams už „sekso petraukėles”.
Kasdieninins šeimos gyvenimas yra pilnas streso, negana to, aplinkui yra vaikai.

Vienas iš Švedijos politikų pateikė pasiūlymą, kaip, jo nuomone, būtų galima gerinti šalies darbuotojų savijautą ir skatinti darbingumą. Anot Per-Erik Muskos, darbdaviai turėtų apmokėti darbuotojams už „sekso petraukėles”.

Šiaurinės Švedijos dalies kancleris oficialiai pasiūlė projektą, kuris pristato apmokamų sekso petrtaukų darbo metu teigiamą poveikį darbuotojams.
Politiko teigimu, nepaslaptis, kad ilgos, tamsios bei šalos žiemos dienos turi neigiamą įtaką šalies darbuotojų darbingumui.
 
„Kasdieninins šeimos gyvenimas yra pilnas streso, negana to, aplinkui yra vaikai. Apmokamos „sekso petraukėles” darbo metu galėtų būti puiki galimybė šeimoms sukurti geresnius santykius bei gauti privatumo, o taip pat didinti motivaciją darbe”, - aiškino P.E. Muskos.
 
Tiesa, pats politikas pripažino, kad patikrinti, ar darbuotojai mokamos pertraukos metu iš tiesų užsiminėjo seksu su savo sutuoktiniu – būtų sudėtinga, - skelbė Standard.co.uk.
 
  

Žymos: Darbas, Seksas, Švedija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Paauglystė – pereinamasis laikotarpis nuo motinos pieno prie tėvo stikliuko.