Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2017-10-31

Talino centre siautėjo peiliais ginkluotas vyras

  
Talino centre siautėjo peiliais ginkluotas vyras
© Google Maps
Kokia šio incidento prigimtis, policija vis dar aiškinasi.
Ant jo kaktos buvo užrašyta „Loll“ (Kvailys), o ant jo kaklo buvo užrišta virvė.

Talino senamiestyje esančioje Laisvės aikštėje antradienio rytą policija pašovė peiliais mojavusį asmenį, kuris nereagavo į pareigūnų nurodymus.

Vyras buvo išvežtas į ligoninę ir vėliau mirė.
Pasak policijos departamento atstovės spaudai Marie Aavos, 11 val. 10 min. vietos (ir Lietuvos) laiku, pareigūnams buvo pranešta, kad Harju gatve Laisvės aikštės link eina peiliais besišvaistantis vyriškis.
 
„Žmonės labai išsigando ir paskambino į krizių centrą“, – sakė M. Aava. Policijai atvykus į įvykio vietą, pareigūnai pareikalavo to vyro padėti peilius ir sustoti. Tačiau basas vyriškis į šį nurodymą nereagavo.
 
„Antrąkart pakartojusi šį reikalavimą policija buvo priversta paleisti įspėjamųjų šūvių į orą. Po to tas vyras vėl nepakluso policijos reikalavimui ir su peiliais rankose patraukė policijos link. Policija panaudojo tarnybinį ginklą, kad jį sustabdytų“, – sakė ji laikraščiui „Postimees“.
 
Iš viso pareigūnai paleido tris šūvius, o tas vyriškis nugriuvo ant grindinio.
 
Sužeistas vyriškis buvo pristatytas į ligoninę, tačiau apie 12 valandą jis mirė.
 
Vienas jaunuolis, tapęs įvykio liudininku, „Postimees“ sakė matęs, jog peilius abiejose rankose laikęs vyras ėjo Harju gatve Laisvės aikštės link. Ant jo kaktos buvo užrašyta „Loll“ (Kvailys), o ant jo kaklo buvo užrišta virvė. Kitas liudininkas laikraščiui sakė, kad tas vyras buvo basas.
Estijos vidaus reikalų ministras Andresas Anveltas patvirtino informaciją apie antradienio incidentą Talino centre.
 
„Policijos pareigūnai įvykio vietoje sureagavo labai operatyviai ir pavojus buvo likviduotas. Jau dabar galima pasakyti, kad tai buvo pavienis atvejis, bet koks ryšys su radikalais atmetamas. Incidento aplinkybės ir visos su juo susijusios smulkmenos yra tiriamos. Apie viską informuosime visuomenę“, – patvirtino ministras.
 
„Šis įvykis dar kartą parodo, kad siekdama užtikrinti mūsų saugumą Estijos policija reaguoja greitai ir ryžtingai. Žmonės gali toliau užsiimti savo kasdienine veikla, jokio pavojaus visuomenei nėra“, – patikino A. Anveltas.
 
  

Žymos: Mirtis, Išpuolis, peiliai, Talinas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Įsivaizduoji, pareinu namo po darbo ir pamatau savo žmoną lovoje su kažkokiu švedu.

- Na, ir ką tu jam pasakei?

- O ką aš galėjau jam pasakyti?! Aš juk nemoku švediškai...