Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-05-27

Tankiame Havajų miške pasiklydusi jogos instruktorė viena praleido dvi savaites

  
Tankiame Havajų miške pasiklydusi jogos instruktorė viena praleido dvi savaites
© Facebook.com, Javier Cantellops

Dvi savaites ieškota miške pasiklydusi havajietė penktadienį buvo rasta sveika ir gyva, kai ją iš oro pastebėjo sraigtasparnyje buvę gelbėtojai.

Pasak Maui policijos departamento atstovų, Amanda Eller buvo rasta maždaug 15.45 val. netoli Makawao miško rezervuaro. Gegužės 9 d. miško automobilių stovėjimo aikštelėje buvo rastas jos baltos spalvos automobilis „Toyota RAV 4“.
Apie moters dingimą pareigūnus informavo Amandos draugas. Ji, kaip rašo Buzzfeednews.com, pasiklydo gegužės 8 d. Jogos instruktorė ir fizioterapeutė į tankų Havajų mišką atvyko aktyviai praleisti dienos, pasivaikščioti. Pastarąjį kartą moteris buvo pastebėta netoliese esančio turgaus teritorijoje perkanti daiktus.
 
Po tris dienas trukusių paieškų, kuriose dalyvavo gausios policijos ir ugniagesių gelbėtojų pajėgos, jos buvo nutrauktos. Tačiau šimtai savanorių, apie Amandos dingimą sužinoję iš socialiniame tinkle paviešinto skelbimo, ir toliau tęsė moters paieškas, buvo formuojamos žemės ir oro komandos.
 
Galiausiai, po daugiau nei dviejų savaičių moteris buvo rasta giliame tarpeklyje tarp dviejų vandens krioklių.
 
Gelbėtojas Javieras Cantellopsas „CNN“ sakė, kad Amanda tarpekliu vaikščiojo basa, ore pamačiusi sraigtasparnį ėmė mojuoti rankomis.
 
„Ar galite patikėti? Mes ją radome, – vaizdo įraše džiaugsmo neslėpė vyras. – Mes niekada nepraradome vilties. Džiaugiamės, kad ir jūs jos nepraradote. Dėkojame už viską.“
 
Amanda telefonu kalba su tėčiu (nuotr. Javier Cantellops) Amanda telefonu kalba su tėčiu (nuotr. Javier Cantellops)
Maui policijos atstovai atskleidė, kad radus moterį ji iškart buvo nugabenta į gydymo įstaigą sveikatos patikrinimui. Feisbuke paviešintose nuotraukose A. Eller įamžinta sėdinti ant akmens ir telefonu kalbanti su tėvais. Moters kojos – ištinusios, paraudusios ir žaizdotos.
 
„Ji neteko šiek tiek svorio, įdegė, – sakė Amandos tėtis Johnas. – Kelionė buvo sunki. Tik psichologinė stiprybė ir tikėjimas savimi padėjo jai tai ištverti.“
 
Moters paieškai buvo sukurta anketa aukoms rinkti skirtame tinklalapyje. Už surinktus 76 tūkst. dolerių buvo išnuomotas privatus sraigtasparnis, kuriuo skridę gelbėtojai ir rado havajietę.
 
 
  

Žymos: Havajai, dingęs žmogus, jogos instruktorė, rastas žmogus

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona rausiasi spintoje:
– Petrai! – šaukia ji vyrui, – prieš savaitę nusipirkau knygą apie ilgaamžiškumą, o dabar nesugebu rasti.
– Nesirūpink, – ramina vyras, – aš ją išmečiau. Labai jau tavo motina ja susidomėjo...