Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2018-01-19

Tarp paauglių plinta pavojingas žaidimas

  
Tarp paauglių plinta pavojingas žaidimas
© youtube.com kadras
Į keistą žaidimą įsitraukė paaugliai iš viso pasaulio.
Kapsulių sudėtyje yra gausu sintetinių chemikalų, kurie gali patekti į centrinę nervų sistemą ir sukelti neatitaisomą žalą

Nepaisant galybės įspėjimų dėl pavojaus sveikatai ir net gyvybei, paaugliai iš viso pasaulio įsitraukia į žaidimą, kurio metu privalo priimti keistą iššūkį ir viską demonstruoti tai internete.

Naujausia beproltybė – koncentruoto skysto skalbiklio kapsulės valgymas. Neaišku, kad buvo šio iššūkio pirmtakas, tačiau šiandien aišku, kad keistas žaidimas išplito visame pasaulyje, jis populiarus tarp paauglių.
Vaikai valgo organizmui pavojingų cheminių medžiagų pilnas kapsules, procesą filmuoja ir vaizdo įrašą platina socialiniuose tinkluose, ragindami šios beprotybės imtis ir savo bendraamžius.
 
Siekiant sustabdyti šį žaidimą populiariausia pasaulyje vaizdo įrašų interneto svetainė „Youtube“ netgi pašalino daugybę įrašų su užfiksuotu tokiu „iššūkiu“, apie žalą įspėjo kapsulių gamintojai.
 
Šių kapsulių sudėtyje yra gausu sintetinių chemikalų, tarp kurių – ir aktyviosios medžiagos, kurios reaguodamos su burnoje esančiomis seilėmis bei žarnyno išskiriamais skysčiais gali patekti į centrinę nervų sistemą ir sukelti neatitaisomą žalą.
 
Specialistai abejoja, ar kapsulėje esantis mažas kiekis šių medžiagų gali smarkiai paveikti organizmą, tačiau didesnis kiekis gali sukelti rimtus sutrikimus ar net mirtį.
 
Kol kas apie tokius atvejus nepranešta. Anksčiau buvo pasklidusi žinia apie Lietuvoje panašią kapsulę prarijusį mažylį, kurį suviliojo spalvinga ir saldainį primenanti jos išvaizda. Bernuką tąkart pavyko ištraukti iš mirties nagų.
 
  

Žymos: Paaugliai, Pavojus, Chemikalai, žaidimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kad žodžiai nesiskirtų nuo darbų, reikia tylėti ir nieko nedaryti.