Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2016-06-08

Tel Avive – dar vienas teroro išpuolis

  
Tel Avive – dar vienas teroro išpuolis
© google.com
Užpuolimas įvyko Sorona Markete

Tel Avive, Izraelyje, du ginkluoti paslestiniečiai populiariame restoranų rajone nušovė keturis žmones ir dar šešis sužeidė.


 
Ginkuotos atakos vyko dviejuose vietuose Sarona Market rajone, kuris yra netoli Izraelio Gynybos Ministerijos.
 
Policija pranešė, jog abu užpuolikai yra iš palestiniečių kaimo Yatta, kuris yra netoli Vakarų Kranto miesto Hebrono. Abu vyrai yra sulaikyti, vienas iš jų yra gydomas.
 
Atakos įvyko apie 21.30 vietos laiku (18.30 JK laiku), kai vietiniai žmonės vakarieniavo populiariame rajone. Užfiksuotuose vaizduose galima matyti, kaip panikos apimti žmonės bando gelbėtis nuo užpuolikų.
 
Pasak liudininkų, apsaugos darbuotojai sustabdė užpuolikus ir neleido jiems patekti į pastato vidų, taip padėdami išvengti dar daugiau mirčių.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.