Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-02-16

Teroristas Kopenhagoje turėjo du bendrininkus

  
Teroristas Kopenhagoje turėjo du bendrininkus Įtariamasis teroristas buvo nukautas sekmadienį ryte.

Danijos policija pareiškė kaltinimus dviem vyrams padėjus teroristui, kuris Kopenhagoje nušovė du žmones.

Iš pradžių manyta, kad nukautas teroristas veikė vienas, tačiau savaitgalį Danijos policija apkaltino du vyrus, „visokeriopai" padėjusius 22 metų šauliui. Pirmadienį bus sprendžiama dėl jų suėmimo.
Pateiktais duomenimis, vienas vyrų sulaikytas sekmadienio rytą, o kitas - sekmadienio popietę. Pasak žiniasklaidos, vyrai šauliui parūpino ginklų. Policija to nepatvirtina.
 
Per išpuolius prieš karikatūristą ir sinagogą savaitgalį Kopenhagoje buvo nušauti du žmonės. Žudiką vėliau nukovė policija. Danijos pareigūnai spėja, kad jis mėgino pamėgdžioti islamistų išpuolius prieš prancūzų laikraščio „Charlie Hebdo" redakciją ir žydų parduotuvę Paryžiuje sausio pradžioje.
 
Danijos policija sekmadienio rytą nukovė įtariamą teroristą, kuris šaudė Kopenhagos kavinėje. Skelbiama, kad jo vardas - Omaras Abdel Hamid El-Husseinas. Jis priklausė nusikaltėlių gaujai. Policija praneša, kad užpuolikas, kuris šaudė į kavinėje debatų susirinkusius žmones ir žmones prie sinagogos, gimė Danijoje.
 
Dėl incidentų Kopenhagoje sugriežtintos saugumo priemonės. Gatvėse patruliuoja pareigūnai su tarnybiniais šunimis. Jiems į pagalba atsiųsta specialiosios paskirties dalinių kariškių. Sugriežtinta kontrolė transporto mazguose, užblokuoti visi keliai, vedantys iš sostinės.
 
  

Žymos: Danija, Terorizmas, Islamas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pro kalėjimą eina jauna mergina. Balsas iš lango:
– Panele, ką jus darysite 2020 metų lapkričio 18 dienos vakarą?