Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-08-19

Terorizmas krečia Europą: nauji išpuoliai Suomijoje ir Vokietijoje

  
Terorizmas krečia Europą: nauji išpuoliai Suomijoje ir Vokietijoje Šią savaitę Europoje – keturi išpuoliai.
Vokietijos vakariniame Vupertalio mieste du žmonės penktadienį buvo subadyti, vienas jų – mirtinai, o užpuolikas tebėra laisvėje.

Ši savaitė Europoje buvo ypač nerami. Po siaubingos teroristinės atakos Ispanijoje, pagrindinėje Barselonos gatvėje ketvirtadienio vakare bei penktadienį ryte kurortiniame mieste Cambrils’e, atakos vykdytos Vokietijoje bei Suomijoje.

Tiek Suomijoje, tiek ir Vokietijoje penktadienį įvykdyti išpuoliai, kurių metu užpuolikai nieko dėtas aukas puolė peiliu.
Vokietijoje žuvo vienas asmuo
 
Vokietijos vakariniame Vupertalio mieste du žmonės penktadienį buvo subadyti, vienas jų – mirtinai, o užpuolikas tebėra laisvėje, pranešė policija.
 
„Galime patvirtinti, kad įvykdytas mirtinas nusikaltimas. Vienas vyras žuvo, kitas – ligoninėje“, – naujienų agentūrai AFP sakė policijos atstovė.
 
Vokietijos policija nurodė ieškanti vieno ar daugiau užpuolikų, bet kol kas negalėjo pateikti daugiau informacijos apie atakos aplinkybes.
Suomijoje – du žuvusieji
 
Suomijoje du žmonės penktadienį žuvo, o dar šeši buvo sužeisti per išpuolį pietiniame Turku mieste, patvirtino policija.
 
Policija įtariamąjį pašovė į kojas ir suėmė. Saugumo pajėgų „Twitter“ žinutėje sakoma, kad policija „ieško kitų galimų užpuolikų“.
 
Per spaudos konferenciją policijos pareigūnai sakė, kad kol kas negali patvirtinti, jog šis incidentas yra teroro ataka.
 
Visuomeninis transliuotojas YLE nurodė, kad per šį incidentą žmonių buvo sužeista Pūtorio ir Kaupatorio aištėse Turku centre.
 
„Vyriausybė atidžiai seka padėtį Turku mieste, vyksta policijos operacija“, – parašė ministras pirmininkas Juha Sippila (Juha Sipila) socialiniame tinkle prieš ministrų kabineto posėdį.
 
Televizija MTV3 pranešė, kad Helsinkio oro uoste ir traukinių stotyse sugriežtintas saugumas.
 
 
 
 
  

Žymos: Vokietija, Ispanija, Terorizmas, Suomija, Teroristinis išpuolis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pro kalėjimą eina jauna mergina. Balsas iš lango:
– Panele, ką jus darysite 2020 metų lapkričio 18 dienos vakarą?