Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-04-18

Terorizmas Prancūzijoje: suimti du įtariami išpuolio vykdytojai

  
Terorizmas Prancūzijoje: suimti du įtariami išpuolio vykdytojai
© Flickr.com
Prancūzijoje artėjant prezidento rinkimams suimti du įtariami teroristai.
23-erių ir 29-erių metų amžiaus vyrai buvo suimti pietiniame Marselio uostamiestyje.

Prancūzijos policija antradienį suėmė du vyrus, įtariama, planavusius „artimiausiu laiku“ įvykdyti ataką, nurodė šiam tyrimui artimi šaltiniai.

Pranešimas paskelbtas likus kelioms dienoms iki prezidento rinkimų pirmojo turo, kuris vyks sekmadienį. Įtariami 23-erių ir 29-erių metų amžiaus vyrai buvo suimti Prancūzijos vidaus žvalgybos tarnybos agentų pietiniame Marselio uostamiestyje, sakė vienas iš šaltinių.
Prieš Europos Sąjungą ir imigrantus nusistačiusi ultradešiniųjų kandidatė į prezidentus Marine Le Pen rinkėjus tikina, kad būtų geriausia šalies gynėja nuo džihadistų, per kurių išpuolius Prancūzijoje nuo 2015 metų žuvo jau daugiau kaip 230 žmonių.
 
Prognozuojama, kad M.Le Pen ir 39-erių proeuropietiškas centristų kandidatas Emmanuelis Macronas turi daugiausiai galimybių patekti į antrąjį rinkimų turą per balandžio 23-ąją vyksiantį pirmąjį balsavimą.
 
Radikalių kairiųjų pažiūrų kandidatas Jeanas-Lucas Melenchonas ir konservatyvus ekspremjeras Francois Fillonas taip pat sustiprino savo pozicijas, todėl tikėtina, kad kova pirmajame ture bus labai įtempta. Du daugiausiai balsų surinkę kandidatai gegužės 7-ąją varžysis antrajame ture.
 
 
 
  

Žymos: Prancūzija, Terorizmas, Prezidento rinkimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi vyras traukinyje. Staiga įsiveržia plėšikas ir sako:
-Atiduok pinigus!
-Neturiu.
-Tai ko drebi?
-Galvojau, kad bilietų tikrinti atėjo.