Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-11-26

Teroro ataką Paryžiuje išgyvenę „Eagle of Death Metal“ muzikantai davė interviu

  
Teroro ataką Paryžiuje išgyvenę „Eagle of Death Metal“ muzikantai davė interviu
© Youtube.com
Grupė "Eagle of Death Metal" davė pirmajį interviu po išgyvento teroro akto Paryžiuje.

Grupės „Eagle of Death Metal“ nariai davė turbūt patį sunkiausią interviu savo karjeroje: jie papasakojo, kaip viskas vyko per lemtingą jų koncertą Paryžiuje kruviną lapkričio 13-osios penktadienį. Tą vakarą grupė koncertavo „Bataclan“ salėje Paryžiuje. Per jų koncertą buvo nužudyti 89 žmonės.

Grupės nariai laidai Vice“ atvirai papasakojo, kaip slėpėsi ir bėgo nuo teroristų bei pasidalino mintimis apie tolimesnius savo planus.
"Eagle of Deth Metal" koncertą nutraukė į salę įėję trys teroristai, kurie paleido mirtinus šūvius. Grupės nariams šansas bėgti pasitaikė tuomet, kai vienam iš islamistų baigėsi šovinių apkaba.
 
Laidoje dalyvavę gitaristas Edenas Galindo, vokalistas Jesse Hughesas ir būgnininkas Julianas Dorio paspruko išgirdę šūvius ir suspėjo pasislėpti scenos šone, už būgnų, o vėliau pabėgo iš salės per šoninį išėjimą.
 
J. Dorio pasakojo, kad gana greit suprato, jog vyksta kažkas baisaus. „Mūsų muzika labai garsi. Kai buvo paleisti pirmieji šūviai, gal tik akimirką nesupratau, kas tai, bet greit suvokiau, kad vyksta kažkas labai blogo ir mes ėmėme bėgti“, - skaudžiais prisiminimais dalinosi būginininkas.
 
Muzikantai pirmiausia pasuko į persirengimo kambarį. Vyriškiams reikėjo surasti vokalisto J. Hugheso merginą Tuesday, tačiau greit susidūrė su ginkluotu teroristu akis į akį. Pastarasis ruošėsi dainininką nušauti, tačiau nusimant nuo peties automatą šis atsitrenkė į sieną. Tuomet J. Hughesas kolegoms liepė apsisukti ir leistis laiptais žemyn. Tuesday rado pakeliui ir visi saugiai išbėgo į gatvę.

Kartu su grupe nepabėgo vienas jų narys – bosistas Mattas McJunkinsas. Teroristams pradėjus šaudyti jis pasislėpė ant scenos po stalu su užuolaida. Muzikantas žinojo, kad netoliese yra tik galinis kambarys, o išėjimo nėra. Netrukus žmonės ėmė bėgti per sceną ieškodami išėjimo, jo neradę visi užsibarikadavo mažame kambaryje.

„Išgirdęs šūvius turėjau greit nuspręsti, ką daryt, ar bėgti per sceną, ar užsdiaryti kambaryje ir tikėtis pačios geriausios pabaigos. Pasirinkau pastarąjį variantą. Mes su nemaža grupe žmonių pasitraukėme į kambarį ir ten užsibarikadovme kėdėmis. Kai kurie kraujavo, o mūsų vienintelis ginklas buvo mini bare rastas šampano butelis“, - kraupią patirtį pasakojo muzikantas.

„Šūviai nesiliovė kokias 10-15 minučių ir tada viskas aprimo. Mums palengvėjo, nes galvojome, kad tai jau pabaiga, bet tada vėl viskas prasidėjo, o vėliau nugriaudėjo galingas sprogimas“, - tęsė pasakojimą jis.

Visi grupės nariai išgyveno, nei vienas nebuvo sužeistas. 

Paklausti, apie artimiausius savo planus, „Eagle of Death Metal“ muzikantai sutartinai tvirtino, kad nesulaukia, kada galės grįžti į Paryžių ir gros „Bataclan“ koncertų salėje.

 
 
  

Žymos: Paryžius, teroristai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ant sienos kabo plakatas: „Vartodami alkoholį jūs lėtai žudote savo vidaus organus.“ Pamatęs tą užrašą alkoholikas supyko: „Tai kad aš niekur ir neskubu!“