Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-09-08

Tėvas keturis savo vaikus pakorė ant diržų, nes žmona norėjo skyrybų 

  
Tėvas keturis savo vaikus pakorė ant diržų, nes žmona norėjo skyrybų
© twitter nuotrauka

16 metų kaltinamojo podukra buvo rasta kabanti pakarta krūmuose, o trys kiti vaikai negyvi buvo rasti name Pietų Afrikoje.

Pasaulį sukrėtė neregėto žiaurumo byla: teismo duomenimis, apie tai, kad žmona planuoja skyrybas išgirdęs tėvas pakorė savo podukrą ir tris vaikus.
44 metų amžiaus Sibusiso Mpungose palaukė, kol jo žmona, 42 metų amžiaus mokytoja Xolisile Mpungose išėjo į darbą, o tada ėmėsi vykdyti vieną šiurpiausių šio dešimtmečio nusikaltimų.
 
Tėvas susirinko keturis vaikus - 16 metų amžiaus Ayakha Jiyane, ketverių Kuhlekonke, šešerių Khwezi bei dešimties Sphesihile iš mokyklų ir parsivežė namo, į namą, esantį Pinetown, Pietų Afrikoje.
 
twitter nuotrauka
 
Mpungose tuomet pasiuntė 10 metukų amžiaus sūnų nubėgti nupirkti saldainių, o kol jis buvo išėjęs, pakorė du jauniausius vaikus ant diržų.
Jų kūnai buvo rasti antradienį popiet. KwaZulu-Natal policija name rado trijų pakartų vaikų kūnus, o lauke rado pakartos šešiolikmetės palaikus.
 
Policija atskleidė žiniasklaidai, kad žudikas tėvas šešiolikmetę Ayakha tėvas laikė atskirtą nuo brolių ir seserų, kad ši nemėgintų jų gelbėti, o vėliau vieną nužudė krūmuose.
 
Policiją iškvietė vaikų motina, nes kai jai buvo pranešta, kad tėvas atsiėmė vaikus iš mokyklų įtarė, kad dedasi kažkas negera.
 
Policija į namus atvyko kartu su vaikų motina ir rado dviejų vaikų palaikus, kabančius tėvų miegamajame, dar vieni palaikai buvo kitame kambaryje.
 
Motina, kuri, suprantama, paniro į didelį šoką, vis dėl to susitvardė ir puolė ieškoti savo vyriausios dukters, tačiau pasiekusi jos mokyklą sužinojo, kad ir ją pasiimė sutuoktinis, tad buvo pradėta skubi paieška.
 
Merginos palaikai buvo rasti krūmuose netoli namo. Žmogžudys tėvas prieš teismą stos spalio 9 dieną.
  

Žymos: Teismas, Kriminalai, Vaikai, Nužudymas, vaikų mirtys, skytybos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Girdėjau, vedei?
– Taip.
– Na ir?
– Gerti ir rūkyti negalima.
– Gailiesi?
– Ne. Gailėtis irgi negalima.