Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-10

Tėvui naktį iš namų išvijus trimetę, mergytė dingo kaip į vandenį

  
Tėvui naktį iš namų išvijus trimetę, mergytė dingo kaip į vandenį Tėvas mergaitę naktį iš namų išvijo atlikti bausmės.

Dviejų vaikų tėvas, 37-erių Wesley Mathews iš Teksaso, JAV, savo vos trejų sulaukusią dukrą vidury nakties išvijo iš namų.

Tokios bausmės mergaitė esą sulaukė dėl to, jog negėrė jai paruošto pieno. Dar labiau šokiruoja tai, jog raidos sutrikimų turinti mažylė po šio įvykio dingo kaip į vandenį.
Wesley Mathews, dar šeštadienį sulaikytas policijos pareigūnų už tai, jog sukėlė realų pavojų dukros Sherinos gyvybei apklausos metu tyrėjams sakė, jog mergaitę iš namų išvijo dėl to, jog ši naktį spyriojosi ir negėrė pieno. Esą jis liepęs mergytei keliauti prie sode esančio medžio ir ten atlikti bausmę, tol kol ji, galiausiai, užsinorės valgyti.
 
Po 15 minučių išėjęs į kiemą tėvas neberado su šlepetėmis ir pižama laukan išguitos mergytės.
 
Apie trimetės dukros, turinčios bendravimo sutrikimų, dingimą vyras policijos pareigūnams pranešė tik po kiek daugiau nei penkių valandų.
 
Tėvas sakė tyrėjams, kad takas iš kiemo buvo matomas pro langą, tačiau jis nepastebėjęs kaip mergytė dingo. Kita 4-erių metų W. Mathews dukra jau kuris laikas auga valstybinėje globos įstaigoje.
Dingimo bylą tiriantis Kevinas Perlichas sakė, kad pareigūnai daro viską, jog mergytė kuo greičiau būtų surasta. Į pagalbą yra pasitelkti policijos šunys, jie bando dingusią trimetę surasti pagal kvapą ir užuosti bent kokį pėdsaką.
 
 
 
 
 
  

Žymos: smurtas prieš vaiką, Teksasas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl policininko žmona miegamajame vaikšto lėčiau nei kituose kambariuose?
– Nes miegamajame yra gulintis policininkas.