Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Variety.com   |   2019-04-18

„Time“ paskelbė įtakingiausius 2019-ųjų žmones

  
„Time“ paskelbė įtakingiausius 2019-ųjų žmones
© Instagram.com
Dwayne'as Johnsonas, Taylor Swift

Egipto futbolo žvaigždė ir į sporto pasaulį grįžusi legenda, jauniausia į Jungtinių Valstijų Kongresą išrinkta moteris, specialusis prokuroras Robertas Muelleris ir JAV prezidentas Donaldas Trumpas – tai tik keletas asmenų, patekusių tarp 2019 metų žurnalo „Time“ įtakingiausių žmonių.


Dainininkės Taylor Swift, Ariana Grande ir Lady Gaga, modelis Chrissy Teigen, aktorės Emilia Clarke ir Brie Larson, Sandra Oh ir Regina King, Dwayne’as Johnsonas ir vaikinų grupė iš Korėjos „BTS“ – tik keli garsūs vardai ir pavadinimai, atsidūrę garbingame sąraše.
Įvertinti buvo ir „Oskarą“ šiemet pelnęs aktorius Rami Malekas, Ryanas Murphy, Spike’as Lee, Richardas Maddenas, Mahershala Ali, Yalitza Aparicio, Glenn Close, Chipas Gainesas ir Joanna Gaines, atlikėjas Khalidas, bei kiti.
 
Žinoma, įtakingiausiais žmonėmis pasaulyje įvardinti ne tik užsienio pramogų pasaulio atstovai, bet ir politinės figūros – Michelle Obama, Nancy Pelosi ir Donaldas Trumpas, sportininkai LeBronas Jamesas, Alexas Morganas ir Tigeris Woodsas.
 
 
Prie jų prisijungė ir socialinio tinklo „Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas, „Disney“ vadovas Bobas Igeris, jaunoji aktyvistė iš Švedijos Greta Thunberg.
 
Sąrašą papildė ir garsūs mados pasaulio atstovai, kurių viena – Claire Waight Keller, sukūrusi Meghan Markle vestuvinę suknelę.
 
Šių metų įtakingiausiųjų sąraše atsidūrė rekordinis skaičius moterų – net 48.
„Visi mes turime mokytojus, kuriuos labai gerai pažįstame, kiti mus įkvepia žvelgdami iš knygų puslapių ar ekranų. Tai galioja net ir daugiausia pasiekusiems asmenims Žemėje. Mūsų kasmetiniame „Time 100“ numeryje gausu pagarbos vertų mokytojų, mokinių; nustebti priverčia tai, kokie asmenys kokius vaidmenis atlieka šiandien. Šie ryšiai – atsiradę įvairiose industrijose – yra „Time 100“ numerio pagrindas. Jau 16 metus leidžiamas sąrašas tapo daugiau nei tik tai. Tai – šimtų globalių lyderių, kurie vienas kitą palaiko ir meta vienas kitam iššūkius, bendruomenė. Laikais, kai susidariusioms problemoms spręsti reikalingi tarpdisciplininiai sprendimai, jie turi daugiausia įtakos pokyčiams“, – teigė „Time“ vyriausiasis redaktorius Edwardas Felsenthalas.
 
 
  

Žymos: Time 100, įtakingiausi, įtakingiausių žmonių sąrašas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Siaubas, kaip karšta jūsų kontoroje! Gal atidarykite ką nors...
– Gera mintis! Alaus ar konjako?