Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   CNN   |   2014-07-10

Tragedija JAV: tėvas nužudė keturis savo vaikus

  
Tragedija JAV: tėvas nužudė keturis savo vaikus
© Asociatyvi nuotr.
Teksase vyriškis įvykdė žiaurų nusikaltimą, per kurį buvo nužudyti šeši žmonės.

Teksaso valstijoje (JAV) po ilgų derybų pareigūnams pavyko sulaikyti vyriškį, kuris nušovė keturis savo vaikus ir du su jais buvusius suaugusiuosius. Septintąja auka pagal vyro planą turėjo tapti vyro 15-ikos metų dukra, tačiau ji, nors ir sunkiai sužeista, bet gyva ir sunkios būklės gydoma ligoninėje, pranešė CNN.

 Sužeista paauglė po šaudynių sugebėjo iškviesti policiją ir pranešė, kad jos tėvas planuoja važiuoti jų senelių namus ir ten išžudyti ir juos.
Kaltinamasis po surengtų šaudynių įrėmė sau į galvą šautuvą ir norėjo nusižudyti, tačiau po kelių valandų įtemptų derybų, policijai pavyko įkalbėti vyrą pasiduoti.
 
Tris vaikus mirtini šūviai pakirto iš karto, o ketvirtasis mirė ligoninėje. Policija šykšti tikslių žinių ir neatskleidžia nužudytųjų tapatybės, tačiau JAV žiniasklaida spėjo, kad su vaikais name buvę vyras ir moteris buvo žudiko buvusios žmonos, vaikų motinos, artimieji.
 
Tarp aukų buvo du berniukai – keturmetis ir 14-metis, dvi mergaitės – septynmetė ir devynmetė, taip pat 39 metų vyras ir 33 metų moteris. Du vaikai buvo biologiniai išsiskyrusios poros vaikai, dar du – įvaikinti.
 
  

Žymos: JAV,, Nusikaltimai, Nelaimės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Aš taip noriu ėsti!
– Onyte, mergaitės ne ėda, o valgo.
– Valgyti aš norėjau prieš aštuonias valandas, o dabar noriu ėsti.