Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns   |   2018-11-16

Traukinys suvažinėjo tris tigrų jauniklius

  
Traukinys suvažinėjo tris tigrų jauniklius
© pixabay.com

Vakarų Indijoje traukinys suvažinėjo tris aštuonių mėnesių tigrų jauniklius, penktadienį pranešė eiguliai.

„Jauniklius anksti ketvirtadienį suvažinėjo traukinys, o jų sudarkyti palaikai buvo rasti ir išsiųsti skrodimui“, – naujienų agentūrai AFP pranešė A. K. Mishra (Mišra) Maharaštra valstijos miškininkės departamento. Gyvūnų lavonai buvo aptikti Maharaštros valstijos Čandrapuro rajone, garsėjančiame savo gausia tigrų populiacija. „Incidentas yra labai neįprastas.
Dar nesuradome jų motinos, o juos pačius netrukus kremuosime“, – pažymėjo A. K. Mishra. Indijoje vykdoma didelė kampanija, kuria siekiama padidinti tigrų populiaciją. Per pastarąjį šių gyvūnų surašymą 2014-aisias šių plėšrūnų buvo suskaičiuota daugiau kaip 2 200 – maždaug 700 daugiau negu per ankstesnę apskaitą.
Vis dėlto šioje 1,25 mlrd. gyventojų turinčioje šalyje plečiantis miestams nuolat dažnėja žmogaus ir gyvūnų konfliktų. Be to, didelį nerimą kelia brakonieriavimas. Nuo lapkričio pradžios šalyje nesiliauna kontroversija dėl tigrės, tikriausiai sudraskiusios dešimtis kaimų gyventojų Maharaštroje, sumedžiojimo aplinkybių. Ši tigrė buvo nušauta po kelis mėnesius trukusios paieškos, per kurią buvo naudojami parasparniai, infraraudonųjų spindulių kameros, šauliai ant dramblių ir net kvepalai „Calvin Klein“.
 
Didžiąją katę neaiškiomis aplinkybėmis nušovė Asgharas Ali Khanas (Ašgaras Ali Chanas) – Indijos garsiausio medžiotojo Nawabo Shafatho Ali Khano (Navabo Šafato Ali Chano) sūnus. Eiguliai antradienį ieškojo šios tigrės dviejų jauniklių, o A. K. Mishra informavo, kad jie jau buvo pastebėti viename miške.
  

Žymos: Avarija, Traukinys, tigrai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sūnus prašo tėvą:
– Ar galėtum man šiam vakarui paskolinti mašiną?
Tėvas sūnui:
– O tai kam tau tada kojos?
– Viena – stabdžiams spausti, kita – greičio pedalui.