Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com/BNS   |   2017-05-18

Trečdalis rusų vadina save abstinentais

  
Trečdalis rusų vadina save abstinentais
© Pixabay.com
Sociologinė apklausa atskleidė gana netikėtus rezultataus apie rusų įpročius vartoti alkoholį.
Sociologinė apklausa šia tema praėjusį mėnesį buvo atliekama 48-iuose Rusijos regionuose.

Rusijoje atliktos apklausos rezultatai nustebino. Rusai garsėja kaip alkoholio nevengianti tauta, tačiau šių metų pavasarį atliktoje apklausoje net trečdalis jos dalyvių pasisakė esantys abstinentai.

Sociololiginių tyrimų bendrovė „Levada Centre“ paskelbė duomenis, kuriais remiantis 29 proc. vyresnių kaip 18 metų Rusijos gyventojų teigė esantys abstinentai, tai yra niekada nevartoję alkoholinių gėrimų.
30 proc. respondentų teigė alkoholį vartojantys rečiau nei kas mėnesį, 16 proc. žmonių teigė išgeriantys kartą per mėnesį, 18 proc. – dukart per mėnesį, o šeši proc. – kartą per savaitę ar dažniau.
 
59 proc. iš alkoholį vartojančių apklausos dalyvių tvirtino per kartą išgeriantys tik 1-2 taureles degtines, taurę vyno ar litrą alaus, 16 proc. – pusę butelio degtinės, butelį vyno ar du litrus alaus, 4 proc. – butelį degtinės, du butelius vyno ar keturis litrus alaus.
 
Sociologinė apklausa šia tema praėjusį mėnesį buvo atliekama 48-iuose Rusijos regionuose.
 
 
 
  

Žymos: Alkoholis, Rusija, Degtinė, abstinencija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...